5. Romain Malfliet

Romain Malfliet (1910-2006)

2 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Romain MALFLIET (Sint Niklaas 1910 - 2006)

Nationaliteit / school

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar
Romain Malfliet - Antwerpen Keizerstraat oud koetshuis kopen? Bied vanaf 25!

Romain Malfliet - Antwerpen Keizerstraat oud koetshuis

Geplaatst doorollie

Eindtijd01-08-2021 om 21:32

TechniekEts
Afmetingen42 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Aftersale items

Aftersale
Romain Malfliet - Watermolen in Merchtem kopen? Bied vanaf 25!

Romain Malfliet - Watermolen in Merchtem

Geplaatst doorJohanvdm

Eindtijd05-05-2021 om 22:27

TechniekEts
Afmetingen40 cm x 44 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst