Ronald Boonacker (1955)
  5. Ronald Boonacker
Ronald Boonacker (1955)

Ronald Boonacker (1955)

Kunstenaar

Ronald BOONACKER (Bussum 1955)

Schilder

Opleiding:

Boonacker is autodidact.

Woont en werkt in Amsterdam. Ook heeft Boonacker een atelier in het Mexicaanse Acapulco.

Boonacker staat bekend om zijn felgekleurde landschappen. Hij wordt hiertoe geïnspireerd door de vele reizen die hij heeft gemaakt en nog steeds maakt, naar onder meer zijn favoriete bestemmingen in Spanje, Italië en Brazilië. Tegelijkertijd is elk werk gebaseerd op de Nederlandse traditionele landschappen en stillevens. Als Boonacker een bepaalde omgeving wilt vastleggen, maakt hij er eerst een aquarel van, die dan later kan dienen ter herinnering wanneer hij aan een schildering begint. Het enorm warme gevoel dat de tropische stranden, eilanden en zonsondergangen in zijn werk uitstralen, hangt samen met Boonackers positieve kijk op het leven.

Aangeboden items
18
Verkochte items
1050
Nationaliteit
NederlandsNederlands
Links
Favoriet
FA. (175 x Favoriet)
18 aangeboden items van deze kunstenaar
Ronald Boonacker - Wegen naar Rome/Via Flamina/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 240!
Ronald Boonacker - Wegen naar Rome/Via Flamina/Via Aurelia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJSTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2009
Afmetingen60 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Wegen naar Rome/Via Cassia/Via Appia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJST kopen? Bied vanaf 240!
Ronald Boonacker - Wegen naar Rome/Via Cassia/Via Appia (Duo), gratis bezorgd* INGELIJSTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2009
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Joshua Tree, USA, National Park Ingelijst/Gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Boonacker - Joshua Tree, USA, National Park Ingelijst/Gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2007
Afmetingen50 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Terra di Toscana, Italië INGELIJST kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker - Terra di Toscana, Italië INGELIJSTGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2007
Afmetingen40 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst) kopen? Bied vanaf 135!
Ronald Boonacker - Ingelijste zeefdruk: Kilamanjaro (nette lijst)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKiewitKunst

TechniekLitho
Afmetingen98 cm x 76 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP III kopen? Bied vanaf 145!
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP IIIGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorkleurrijkekunstfriesland

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP II kopen? Bied vanaf 145!
Ronald Boonacker - Kleurenzeefdruk TOSCAANS LANDSCHAP IIGrafiek (handgesigneerd)

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - TOSCANE 4 / KLEURZEEFDRUK / 76x60cm / SIG / PASSE kopen? Bied vanaf 35!
Ronald Boonacker - TOSCANE 4 / KLEURZEEFDRUK / 76x60cm / SIG / PASSEGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen54 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout

Aftersale items

Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles I kopen? Bied vanaf 35!
Ronald Boonacker - Mahe, Seychelles IGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorPrivateartcollector

Jaartal2000
Afmetingen90 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgd kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Boonacker - Night Sky I, Italië /Ingelijst/gratis bezorgdGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2009
Afmetingen71 cm x 101 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Mahe - Seychelles I kopen? Bied vanaf 65!
Ronald Boonacker - Mahe - Seychelles IGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJ_Ess

GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Boonacker - Route du Soleil I Gratis vezending kopen? Bied vanaf 160!
Ronald Boonacker - Route du Soleil I Gratis vezendingGrafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Jaartal2006
Afmetingen45 cm x 125 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerHout
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora IV INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora IV INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
Afmetingen52.5 cm x 42.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora I INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora I INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora III INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora III INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora II INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora II INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora V INGELIJST kopen? Bied vanaf 115!
Ronald Boonacker - Collection Frans Polynesië, Bora Bora V INGELIJSTTekening / Aquarel

Geplaatst doorfamschippers

Jaartal2020
TechniekAquarel
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Boonacker - (DUO) Lombardije I en II, Italië Ingelijst (gratis bezorgd *) kopen? Bied vanaf 250!
Ronald Boonacker - (DUO) Lombardije I en II, Italië Ingelijst (gratis bezorgd *)Grafiek (handgesigneerd)

Geplaatst doorJoanHartogs

Afmetingen60 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Ronald Boonacker

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Ronald Boonacker? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Ronald Boonacker. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Ronald Boonacker en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Ronald Boonacker te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Ronald Boonacker!

Volg het aanbod kunst van Ronald Boonacker te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Ronald Boonacker te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Ronald Boonacker instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Ronald Boonacker kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Ronald Boonacker!

Waarom via Kunstveiling kunst van Ronald Boonacker kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Ronald Boonacker en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Ronald Boonacker via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Ronald Boonacker of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Ronald Boonacker?

Kunst kopen van Ronald Boonacker begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Ronald Boonacker, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Ronald Boonacker. Om meer kans te maken om de Ronald Boonacker te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Ronald Boonacker! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.