Ronald Tolman (1948)
  5. Ronald Tolman
Ronald Tolman (1948)

Ronald Tolman (1948)

Kunstenaar

Ronald TOLMAN (Amsterdam 1948)

Aangeboden items
12
Verkochte items
182
Nationaliteit
Nederlands Nederlands
Links
Favoriet
FA. (94 x Favoriet)
12 aangeboden items van deze kunstenaar
Ronald Tolman - Vrouw en vogel kopen? Bied vanaf 150!
Ronald Tolman - Vrouw en vogelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doormonschau
Jaartal1985
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen80 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - BARTHOLOMEUS kopen? Bied vanaf 60!
Ronald Tolman - BARTHOLOMEUSGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal2009
TechniekEts
Afmetingen65.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996 kopen? Bied vanaf 375!
Ronald Tolman - Ingelijste aquarel: Equestrian applause - 1996Tekening / Aquarel
Geplaatst doorKiewitKunst
Jaartal1996
TechniekAquarel
Afmetingen77 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 80!
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
Jaartal1984
TechniekEts
Afmetingen56 cm x 39.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Paarden & Maskers (gesigneerd) + Sculptures & Etchings ->gratis verzonden NL kopen? Bied vanaf 50!
Ronald Tolman - Paarden & Maskers (gesigneerd) + Sculptures & Etchings ->gratis verzonden NLKunstboeken
Geplaatst doorMiles
Jaartal2002
TechniekHardcover
Afmetingen27 cm x 21 cm (h x b)
Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Ets: Surrealistische compositie - 1984 kopen? Bied vanaf 125!
Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Jaartal1984
TechniekEts
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - De slang en de mieren kopen? Bied vanaf 195!
Ronald Tolman - De slang en de mierenTekening / Aquarel
Geplaatst doorkunstpeer
Jaartal1986
TechniekAquarel
Afmetingen63.5 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
Ronald Tolman - Ronald Tolman, Zeer mooie ets (oplage 5ex) kopen? Bied vanaf 90!
Ronald Tolman - Ronald Tolman, Zeer mooie ets (oplage 5ex)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArt2piet
Jaartal1976
TechniekEts
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Ronald Tolman - Drie figuren in gele kamer, aquatint ets (kleine oplage, netjes ingelijst) kopen? Bied vanaf 100!
Ronald Tolman - Drie figuren in gele kamer, aquatint ets (kleine oplage, netjes ingelijst)Grafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorRosser
Jaartal1994
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen56 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Kunst kopen van Ronald Tolman

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Ronald Tolman? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Ronald Tolman. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Ronald Tolman en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Ronald Tolman te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Ronald Tolman!

Volg het aanbod kunst van Ronald Tolman te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Ronald Tolman te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Ronald Tolman instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Ronald Tolman kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Ronald Tolman!

Waarom via Kunstveiling kunst van Ronald Tolman kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Ronald Tolman en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Ronald Tolman via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Ronald Tolman of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Ronald Tolman?

Kunst kopen van Ronald Tolman begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Ronald Tolman, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Ronald Tolman. Om meer kans te maken om de Ronald Tolman te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Ronald Tolman! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.