5. Sigurdur Gudmundsson

Sigurdur Gudmundsson (1942)

1 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Sigurdur GUDMUNDSSON (Reykjavik, 1942)

Beeldhouwer, fotograaf, graficus, schilder, tekenaar, conceptueel kunstenaar.

Mede-oprichter van Galleri Sum, Reykjavik (1969), In-Out Center, Amsterdam (1972), The Living Art Museum, Reykjavik (1978)

Nationaliteit / school

IJslands Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Landschaft' - 1989 kopen? Bied vanaf 125!

Sigurdur Gudmundsson - ets - 'Landschaft' - 1989

Geplaatst doorJJvanWijk

Eindtijd19-06-2021 om 19:26

Jaartal1989
TechniekEts
Afmetingen44 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout