Stefanie Schneider (1968)
  5. Stefanie Schneider
Stefanie Schneider (1968)

Stefanie Schneider (1968)

Kunstenaar

Stefanie SCHNEIDER (Cuxhaven 1968)

Duitse fotograaf.

Aangeboden items
13
Verkochte items
26
Nationaliteit
Duits Duits
Links
Favoriet
FA. (15 x Favoriet)
13 aangeboden items van deze kunstenaar
Stefanie Schneider - Polaroid / Unikat 1/1 "Untitled (two girls) WVZ 18725.01 kopen? Bied vanaf 390!
Stefanie Schneider - Polaroid / Unikat 1/1 "Untitled (two girls) WVZ 18725.01Fotografie
Geplaatst doormarilyn_de
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TechniekPolaroid
Afmetingen10 cm x 9 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Unikat / Polaroid 1/1 "Untitled" von 2005 kopen? Bied vanaf 380!
Stefanie Schneider - Unikat / Polaroid 1/1 "Untitled" von 2005Fotografie
Geplaatst doormarilyn_de
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TechniekPolaroid
Afmetingen9 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Aftersale items

Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum Hängen kopen? Bied vanaf 175!
Stefanie Schneider - "Radha", Lumasec in Polaroidformat, 8x10,7x0,5cm, Multiple unter Glas, fertig zum HängenFotografie
Geplaatst doormarilyn_de
Verzending Internationaal
Jaartal2007
TechniekPolaroid
Stefanie Schneider - MINDSCREEN 2, signiert und 3/10 nummeriert kopen? Bied vanaf 210!
Stefanie Schneider - MINDSCREEN 2, signiert und 3/10 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen58 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - LEAVING IN A JET PLANE, signiert und 5/10 nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Stefanie Schneider - LEAVING IN A JET PLANE, signiert und 5/10 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TechniekC-Print
Afmetingen20 cm x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - TILL DEATH DO US PART, signiert kopen? Bied vanaf 270!
Stefanie Schneider - TILL DEATH DO US PART, signiertVinyl
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2009
TypeLP
Stefanie Schneider - Officer`s wives club, part 1 + part 2, signiert und 8/25 nummeriert kopen? Bied vanaf 380!
Stefanie Schneider - Officer`s wives club, part 1 + part 2, signiert und 8/25 nummeriertFotografie
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal1999
TechniekC-Print
Afmetingen40 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Untitled, 60 x 80 cm, signiert und 3/5 nummeriert kopen? Bied vanaf 280!
Stefanie Schneider - Untitled, 60 x 80 cm, signiert und 3/5 nummeriertFotografie
Geplaatst doorFundgrube
Verzending Internationaal
Jaartal2006
TechniekC-Print
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - OHNE TITEL ( SAIGON ), signiert und 2/5 nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Stefanie Schneider - OHNE TITEL ( SAIGON ), signiert und 2/5 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal1999
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - WONDER VALLEY VIEW, signiert und 1/10 nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Stefanie Schneider - WONDER VALLEY VIEW, signiert und 1/10 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal2013
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - MAX ( 29 Palms, CA ) signiert und 1/10 nummeriert kopen? Bied vanaf 250!
Stefanie Schneider - MAX ( 29 Palms, CA ) signiert und 1/10 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal1999
TechniekC-Print
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - North Star TRAIL, signiert und 1/10 nummeriert kopen? Bied vanaf 200!
Stefanie Schneider - North Star TRAIL, signiert und 1/10 nummeriertFotografie
Geplaatst doorjosart
Verzending Internationaal
Jaartal2013
TechniekC-Print
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005 kopen? Bied vanaf 360!
Stefanie Schneider - Polaroid Unikat 1/1, untitled (Selbstbildnis) WVZ 18755 von 2005Fotografie
Geplaatst doormarilyn_de
Verzending Internationaal
Jaartal2005
TechniekPolaroid
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst

Kunst kopen van Stefanie Schneider

Wilt u graag een kunstwerk kopen van Stefanie Schneider? Bekijk dan het actuele veilingaanbod en bied mee op mooie en unieke kunstwerken van Stefanie Schneider. Betaalbare en exclusieve kunst kopen van Stefanie Schneider en andere erkende kunstenaars is leuk, toegankelijk én binnen handbereik via Kunstveiling. Ontdek nu alle kunstwerken van Stefanie Schneider te koop bij Kunstveiling en bemachtig uw eigen Stefanie Schneider!

Volg het aanbod kunst van Stefanie Schneider te koop

Wilt u op de hoogte gehouden worden van nieuw aanbod van Stefanie Schneider te koop? Via uw persoonlijke Kunstveiling account kunt u Stefanie Schneider instellen als uw favoriete kunstenaar. Wanneer er nieuwe Stefanie Schneider kunstwerken in de veiling worden geplaatst, ontvangt u hierover per e-mail bericht. Daarnaast kunt u alle kunstwerken van uw favoriete kunstenaars eenvoudig bekijken via uw persoonlijke account. Op die manier loopt u nooit meer een nieuw item in de veiling mis en koopt u gemakkelijk kunst van Stefanie Schneider!

Waarom via Kunstveiling kunst van Stefanie Schneider kopen?

Via Kunstveiling koopt u unieke kunstwerken van Stefanie Schneider en andere erkende kunstenaars tegen veilingprijzen. Kunst kopen van Stefanie Schneider via Kunstveiling is toegankelijk, transparant en laagdrempelig. Dagelijks worden vele nieuwe kunstwerken in de veiling geplaatst, van moderne schilderijen tot oude prenten en van sculpturen tot design en sieraden. U stemt het aanbod gemakkelijk op uw eigen wensen af en wordt automatisch in contact gebracht met de verkoper als u na afloop van de veiling de hoogste bieder bent. U betaalt bij Kunstveiling slechts 15% veilingkosten over de hamerprijs. Dit wordt bij het uitbrengen van een bod al aangegeven, zodat u achteraf nooit voor verrassingen komt te staan.

Bovendien kunt u via Kunstveiling ook zelf kunst van Stefanie Schneider of andere erkende kunstenaars verkopen. Meer over het verkopen van kunst leest u op de pagina Kunst Verkopen.

Hoe breng ik een bod uit op een kunstwerk van Stefanie Schneider?

Kunst kopen van Stefanie Schneider begint bij het plaatsen van een bod. Om een bod uit te brengen op een kunstwerk van Stefanie Schneider, heeft u account bij Kunstveiling nodig. Hier maakt u gemakkelijk een account aan. Bij alle items in de veiling treft u detailgegevens van het kunstwerk, een openingsbod en een aflooptijd. Tot deze tijd kunt u een bod uitbrengen op het kunstwerk van Stefanie Schneider. Om meer kans te maken om de Stefanie Schneider te bemachtigen, kunt u een autobod instellen. Bent u de winnende bieder? Dan neemt de verkoper contact met u op. Is het kunstwerk helaas aan u voorbijgegaan? Bekijk dan het actuele aanbod met alle andere kunst van Stefanie Schneider! Let op: lees voordat u kunst gaat kopen of verkopen via Kunstveiling de veilingregels goed door.