5. Thomas Eigel

Thomas Eigel (1959)

1 aangeboden items / 0 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Thomas EIGEL (1959)

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Thomas Eigel - Lambda Color Print kopen? Bied vanaf 275!

Thomas Eigel - Lambda Color Print

Fotografie

Geplaatst doorStadsmuseum1991

Eindtijd29-07-2021 om 22:45

Jaartal2015
TechniekDigitale Print
Afmetingen61 cm x 57.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst