5. Vincent Mengin-Lecreult

Vincent Mengin-Lecreult

2 aangeboden items / 21 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)
2 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Vincent Mengin-Lecreult - Zonder titel kopen? Bied vanaf 20!

Vincent Mengin-Lecreult - Zonder titel

Geplaatst doorPrivateartcollector

Eindtijd16-06-2021 om 19:11

TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Aftersale
Vincent Mengin-Lecreult - Zonder titel kopen? Bied vanaf 19!

Eindtijd17-06-2021 om 22:06

TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst