5. Willem van Konijnenburg

Willem van Konijnenburg (1868-1943)

1 aangeboden items / 12 verkochte items

FA. (19 x Favoriet)

Willem van KONIJNENBURG

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar

Aftersale items

Aftersale
Willem van Konijnenburg - Twee herten. kopen? Bied vanaf 69!

Willem van Konijnenburg - Twee herten.

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAkke

Eindtijd18-07-2021 om 21:34

TechniekPotlood
Afmetingen15 cm x 14 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout