Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
77
bernard-charoy-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Editie: E.A. 10/15.

Afmetingen: Vel: 76 x 56 cm. Afbeelding: 54 x 42 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
elena-polyakova-amsterdamse-zomerdag-gemengde-techniek
Schilderijen

2017, Amsterdam.
Gemengde techniek (inkt, aquarelverf, acrylverf) over druk op doek.
Formaat: 40 X 50 cm met lijst.
Ingelijst onder glas.
Certificaat van echtheid zit erbij.
Conditie: in nieuwstaat uit eigen atelier.

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
elen
elena-polyakova-montelbaanstoren-in-amsterdam-gemengde-techniek
Schilderijen

2017, Amsterdam.
Ingelijst onder glas.

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
elen
twee-houtdukken-van-guillaume-le-roy
Grafiek - handgesigneerd

Kwetsbare houtdrukken van Le Roy in een oplage van 190. de eerste is in redelijke staat en de tweede krijg je er eigenlijk gratis bij, heeft waterschadevlekken maar kan voor de verzamelaar interessant zijn. Papierformaat 61 x 87 cm op Japans rijstpapier. In de uitserste randen wat verweerd.Gesign...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
gena-abstract-serenity-gesigneerd
Schilderijen

Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed!

Formaat : 80 x 130 cm

...
€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Theheartofart
hotsnede-van-guillaume-le-roy-op-rijstpapier-17-190
Grafiek - handgesigneerd

Kwetsbare houtdruk van Le Roy in een oplage van 190. In goede conditie maar in de bovenste rand wat verweerd. Papierformaat 87 x 61 cm op Japans rijstpapier. Gesigneerd en genummerd. De houtdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen ...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
raymon-poulet-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Editie: 250 ex. nummer 236. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: 76 x 56 cm. Afbeelding: 66 x 56 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
elena-polyakova-amsterdamse-fiets-gemengde-techniek
Schilderijen

2017, Amsterdam.
Ingelijst onder glas.

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
elen
hans-pruijn-schilderij-de-lunch
Schilderijen

Mooi, kleurrijk schilderij, ingelijst, 2000, Uniek exemplaar, circa 1 meter bij 1 meter

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
RijnB
hans-pruijn-schilderij-tegenwind
Schilderijen

Kleurrijk Schilderij, ingelijst, circa 1 meter bij 1 meter, prima conditie, 2000, Uniek exemplaar

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
RijnB
raymond-poulet-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: 100 ex. nummer 24. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 56 x 76 cm. Afbeelding: 56 x 76 cm.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
Aantal biedingen
1
harold-altman-kleurenlitho-summer-again
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Papiersoort: Arches.

Afmetingen: Vel: 76 x 56 cm. Afbeelding: 63 x 46 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
harold-altman-kleurenlitho-central-park-new-york-sailing-blossom
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: uitstekend.

Editie: E.A. Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen: Vel: 54 x76 cm. Afbeelding: 46 x 63 cm.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
cést-vrai-zeefdruk-hand-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Beeldformaat 68x55  oplagenummer 51/160

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanbellencolour
peter-tuinman-glicée-rest-in-peace
Grafiek - handgesigneerd

In perfecte staat. Nooit ingelijst geweest.

Formaat: 60 x 50 cm

Rechts onder gesigneerd.

Genummerd: 12/350

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peter69
Aantal biedingen
2
strybol-olieverf-portret-oude-smid
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
JABS
strybol-olieverf-de-durme
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
JABS
strybol-olieverf-de-beurs-brussel
Huidig bod
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
JABS
Aantal biedingen
1
peter-klashorst-origineel-werk-serie-donald-duck
Schilderijen

Olieverf op papier

Prima staat d.d. 2017

Afmeting: 42cm x 30cm

Rechtsreeks van de kunstenaar

Huidig bod
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
maxrhasfeld
Aantal biedingen
6
peter-klashorst-origineel-werk-serie-mickey-mouse
Tekeningen / Aquarel

Olieverf op papier

Prima staat d.d. 2016

Afmeting: 42cm x 30cm

Rechtsreeks van de kunstenaar

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
maxrhasfeld
Aantal biedingen
1
Schilderijen

Olieverf op papier

Prima staat d.d. 2017

Afmeting: 37cm x 27cm

Rechtsreeks van de kunstenaar

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
maxrhasfeld
Aantal biedingen
1
jerre-hakse-origineel-schilderij-het-bos
Schilderijen

JERRE HAKSE ORIGINEEL SCHILDERIJ ‘HET BOS’

Origineel schilderij van Jerre Hakse op paneel 34 x 29 cm 'Het Bos"

Mooi schilderij van Jerre Hakse titel 'Het Bos', hetgeen wordt weergegeven in prachtig kleurenspel.

Maat is 34 x 29 cm, zilver...

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
svennie
mari-andriessen-bronsbeeld-milena-op-pony
Beelden

Bronsbeeld van de Nederlandse beeldhouwer Mari Andriessen ( Haarlem 4 dec 1897-Haarlem 7 dec 1979). Milena op pony.

Gesigneerd aan de zijkant MA. Lange kant tekst Milena op Napoleon.

€ 495,00
Eindtijd
Geplaatst door
Servet
sema-cahiers-no-1-t-m-4-1990-gesigneerd
Bijzondere uitgaves

4 Sema Cahiers, eigen uitgave van de Sema Studio van Piet Franzen. Formaat 12 x 14 cm. Ieder boekje bevat 2 leporello's met elk 3 houtdrukken en 2 pagina's met een gedicht. Alle boekjes zijn genummerd, no. 12 uit een oplage van 21, en gesigneerd.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
colfb
frans-de-groot-compositie-met-sjablonen-ets-73
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Frans de Groot

Voorstelling van een compositie met sjablonen.

Losbladig, beeldmaat 39x24, bladmaat 49x32

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Frans de Groot '73'

Annotatie l.o. en m.o. 'proefdruk' en 'e.d.'

Authentici...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
77