Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
78
metten-koornstra-de-gekluisterde-litho
Grafiek - handgesigneerd

Litho door Metten Koornstra

Voorstelling van de gekluisterde figuur in stoel of bed, fles op tafel

Losbladig, beeldmaat 20x25, bladmaat 53x69

Gesigneerd en gedateerd r.o. in potlood 'M T Koornstra' en '66'

Genummerd l.o. '50/190'

...
Huidig bod
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
10
michael-podulke-1922-1988-kleurenlitho-enchanted-bird-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Litho getiteld "Enchanted Bird" van Podulke, ingelijst onder glas. Het werk meet 60x34 cm. Met lijst 81 x 56 cm. Met potlood en in de afbeelding gesigneerd. Aan de achterzijde is een pagina groot artikel uit het Algemeen handsblad 1962 geplakt, over de wereld van Podulke.

Verz...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
the-kuijpers-litho-glas-in-lood-uit-2003-in-perfecte-staat-iv-vi
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde lithografie, van Theo Kuijpers uit 2003. In perfecte staat. Formaat 46 x 36 cm. Epreuve d'artiste IV/VI. De zeefdruk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel ofaangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
maria-van-eyk-only-together-we-are-strong
Schilderijen

Schilderij van Maria van Eyk titel:' only together we are strong'.

Serie: work together 2004 lekkerkerk nl. 49 x 49 cm

Niet ingelijst.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
MartijnKoppers
huib-van-vugt-aquarel-holllands-landschap
Tekeningen / Aquarel

Prachtig werk van Huib van Vugt (1923-2008)

Gesigneerd: v. Vugt (linksonder)

Techniek: Aquarel in sepiakleuren

Afmetingen:

49 x 64 cm (aquarel)

62,5 x 77,5 cm (lijst)

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
jan-van-keulen
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Jan van Keulen

Techniek; LItho

gesigneerd met de hand en gedrukt gesigneerd

maten; 45 x 63 cm

minimale gebruikssporen aan de rechterhoeken

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
enric-adsera-riba-concepción-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho door Enric Adsera Riba

Voorstelling van een weelderig naakt

Losbladig, beeldmaat 50x40, bladmaat 65x50

Gesigneerd in potlood r.o. 'Enric Adsera Riba'

Genummerd en getiteld l.o. 'X/X' en 'Concepción'

Auth...

Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
bert-vredegoor-zeefdruk-de-bomen-95-99
Grafiek - handgesigneerd

Deze subtiele zeefdruk van Bert Vredegoor uit 1991 is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren. Dit is nummer 95. Formaat 75 x 35 cm en met passe partout 90 x 50 cm.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
john-lie-a-fo-kleuurijke-zeefdruk-reve-noir-i-gesigneerd-en-genummer-uit-1988
Grafiek - handgesigneerd

Mooi kleurrijke zeefdruk van John Lie A Fo, prentmaat 49 x 69 cm en met passe partout 60 x 80 cm. Verkeert in perfecte staat. Gedrukt in een oplage van 50 exemplaren, dit is nummer 44. Kan worden afgehaald met passe partout in onze galerie in Arkel of verzonden worden zonder passe partou tper aan...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
loos-schilderwerk-gesigneerd-kunstwerk-op-doek
Schilderijen

De afmetingen van dit werk is aks volgt,

De hoogte van dit achikderijtje is 40cm en is 30cm breed met een doorsnede van 50cm

slecht zien maar rechts onder gesigneerd door de kunstenaar LOOS

...
Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
Jurvis27
Aantal biedingen
4
rob-lodder-hoogdruk-zonder-titel-1988
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde en genummerde hoogdruk op papier van Rob Lodder. Formaat 42 x 42 cm. Nummer 186 uit een serie van 300. De druk kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking.

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
rommert-boonstra-foto-in-kleine-oplage-4-10-verso-gesigneerd
Fotografie

Verso gesigneerde en genummerde foto van Rommert Boonstra. Formaat 50 x 61 cm. Nummer4 uit een serie van 10. De foto kan worden opgehaald in onze galerie in Arkel of aangetekend worden verzonden in een stevige kartonnen verpakking. De foto is boven aan de achterkant op een kartonnen plaat vastge...

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
Aantal biedingen
1
jakob-zekveld-de-bierdrinker-kleurenlitho
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho door Jakob Zekveld

Voorstelling van De Bierdrinker

Losbladig, beeldmaat 56x50, bladmaat 88x60

Gesigneerd en genummerd l.o. 'Zekveld' en '189/190'

Herkomst: Prent 190 uit 1966

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
arty-grimm-1950-zeefdruk-autumn
Grafiek - handgesigneerd

Mooi groot werk van Arty Grimm.

Gesigneerd: Arty

Titel: Autumn (uit de serie 4 seizoenen)

Techniek: zeefdruk

Jaar: 1988

Oplage: 44/50

Afmetingen:

49 x 69 cm (voorstelling)

66,5 x 85,5 cm (lijst...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ISJ
theo-koster-zeefdruk-en-collage-2
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Theo Koster

Zeefdruk en collage 2

Op geschept papier

Gesigneerd

Genummerd

Afmeting 30x22cm

Originele galerieprijs euro 250

In zeer goede staat

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
theo-koster-zeefdruk-en-collage
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Theo Koster

Zeefdruk en collage

Op geschept papier

Gesigneerd

Genummerd

Afmeting 30x22cnm

Zeer goede staat

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
wim-bos-1906-1974-olieverf-op-doek-rotterdamse-haven
Schilderijen

Een schitterend havengezicht van de kunstenaar Wim BOS (Rotterdam 1906 - Den Haag 1974). Met mooie lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 82 cm. x 62 cm. Doekmaat: 70 cm. x 50 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Er is een klein beetje verfverlies, zie foto's. De lijst heeft l...

€ 345,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
piet-warffemius-het-verlangen-50x50-cm-ea-1985
Grafiek - handgesigneerd

Schitterende unieke zeefdruk ( épreuve artiste) van Piet Warffemius uit 1985. Dit werk meet met de passe-partout 50x50 cm. De groote van de zeefdruk is 31x28cm. Dit werk is in perfecte staat en nog nooit ingelijst.

€ 115,00
Eindtijd
Geplaatst door
BjornP10
ru-van-rossem-kleurenets-la-vie-perdue-iii
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenets met reliëfdruk uit 1980. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

1e épr. d'artiste middenonder. Getiteld en genummerd 10/35 linksonder.

Beeldmaat 49 x 69 cm. Bladmaat 57 x 76 cm. Losbladig.

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
jurjen-fontein-kleurenlitho-het-zwembad
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho potlood gesigneerd en genummerd E A 4-10 linksonder.

Beeldmaat 47 x 64 cm. Bladmaat 50 x 65 cm. Losbladig.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
hein-stork-kleurenlinosnede-kustlandschap
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlinosnede uit 1977. Potlood gesigneerd en gedateerd rechtsonder.

Genummerd 7/X linksonder. Beeld- en bladmaat 50 x 60 cm. Losbladig.

€ 120,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
fer-hakkaart-ets-landschap-met-figuren
Grafiek - handgesigneerd

Ets uit 1965. Potlood gesigneerd rechtsonder. Gedateerd middenonder. Genummerd 5-20 linksonder.

In de plaat gesigneerd en gedateerd linksboven.

Beeldmaat 16 x 18 cm. Bladmaat 26,5 x 27 cm. Losbladig.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
r-levigne-zeefdruk-potlood-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk met potlood tekening uit 1987. Potlood gesigneerd , gedateerd en genummerd 44/55 linksonder.

Beeldmaat 43,5 x 32 cm. Bladmaat 65 x 50 cm. Losbladig.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
ton-albers-1923-aquarel-bloemstilleven-gesigneerd
Tekeningen / Aquarel

Rood witte aquarel van Ton Albers. Een van de beste en bekendste Nederlandse aquarellisten, gesigneerd.
Ingelijst onder glas en een dik passe partout, in een zilverkleurige aluminium lijst. Lijst heeft kleine gebruikssporen.
Afbeelding is 55 bij 44 cm. Met lijst 74 bij 64 cm.

...
€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
piet-warffemius-zeefdruk-slangenkracht-1991
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Piet Warffemius uit een serie van 3. Titel: Slangenkracht. Nummer: 48/99. Jaar: 1991. Het werk is middenonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen incl. passe-partout: H60 x b80 cm. Afmetingen voorstelling: H35,5 x b51 cm. De authenciteit van dit werk wordt volledi...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
78