Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
93
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-steller
Beelden

Bronzen beeldje van Marlies Noordkamp op base van marmer/graniet.

Steller 1994

In licentie uitgegeven door bouwbedrijf Jongen.

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 17,5 x 8 x 5 cm.

Gewicht 840 g

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-stucadoor
Beelden

Stucadoor 1993

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 16,5 x 7,5 x 5 cm.

Gewicht 700 g

Conditie zeer goed.

Wordt zorgvuldig verpak...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
massief-bronzen-beeld-gesigneerd-waarschijnlijk-r-v-a-op-stenen-sokkel
Beelden

Massief bronzen beeld - gesigneerd waarschijnlijk R v A - op stenen sokkel

Helaas is de naam van de kunstenaar mij niet bekend.

Prachtig bronzen beeld van man met hoed - totaal 20 cm - alleen het beeld 15 cm.

Het is een zwaar beeld - inclusief met sokkel 930 gram.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
theo-swagemakers-huisje-met-trap-en-schuur
Tekeningen / Aquarel

B2743
Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Aquarel
Voorstelling: Huisje met trap en schuur
Gesigneerd: Ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 38 x 28 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat

...
€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
wild-horses-john-foppen-olie-acryl-verf-3d-canvas-gesign-unica
Schilderijen

Afm. Werk: 100 x 70 x 4cm - 3D - Titel: " Wild Horses......."

Techniek: Mix olie-/acrylverf op 3D canvas - Reliëf en Kleurennuances: door meerdere lagen verf op te brengen met mes en penseel.

Zijkanten 4cm dik, zijn in schilderij mee opgenomen.
...

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
miatzen
indonesische-man-olieverf-op-doek-gesigneerd
Schilderijen

Een portret van een Indonesische man. Olieverf op doek, het staat gesigneerd en gedateerd, maar voor mij onduidelijk, Zie foto 4. Afm totaal: 66 x 51 cm. Afm doek: 59 x 44 cm. Conditie, het moet wat schoongemaakt worden, verder in perfecte staat. Het wordt extra ingepakt, zodat er niks mee kan geb...

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ankering
onbekend-gesigneerd-zeefdruk-skyline
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote zeefdruk in platte kleuren dus geen rasterdruk.

formaat 70 x 60 cm

handgesigneerd en genummerd

oplage 150 ex

Aangeboden 18/150

conditie: in goede staat

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie 10
Aantal biedingen
2
eric-van-straaten-ingelijste-grote-foto-kemira-pigments-rotterdam-1994
Fotografie

Ingelijste grote foto van Eric van Straaten uit 1994. Titel: Kemira Pigments Rotterdam Botlek april 1994. Nummer: 2/10. Afmetingen incl. lijst: H68,5 x b81,5. Afmetingen voorstelling: H47,5 x b60 cm. Het werk is op de achterzijde genummerd . Daar is ook de titel ermeld. De authenciteit van het, ...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
eric-van-straaten-ingelijste-foto-osiride-statues-karnak-1987
Fotografie

Ingelijste foto van Eric van Straaten uit 1987. Titel: Osiride statues, Karnak. Nummer: 5/30. Afmetingen incl. lijst: H61 x b50,5 cm. Afmetingen voorstelling: H27 x b27 cm. Het werk is op de achterzijde genummerd . Daar is ook de titel vermeld en een sticker van de kunstenaar geplakt.. De authen...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
kees-segers
Schilderijen

Dikke houten lijst

 kleine beschadiging ( zie foto)

LijstAfm 72 X 82

Beeld formaat 50 / 60

Huidig bod
€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
Aantal biedingen
6
jos-van-der-sommen-gr-litho-it-s-empty-without-you-handgesigneerd-uit-2002
Grafiek - handgesigneerd

Zeer bijzonder kleurenlitho vanJos van der Sommen

afmeting blad  56x76 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 55ex

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
cellokoffer-op-het-strand-1973-zeefdruk-oplage-25
Grafiek - handgesigneerd

Beeldmaat 30x40 cm, papiermaat 50x65 cm, in goede staat.

Oplagenr. 8/25.

Wordt gerold verstuurd in een solide koker.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
cathy-jansen-boeket-in-een-vaas-ingelijste-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Papiermaat 41x31 cm, in goede staat.

Gesigneerd linksonder. Achterkant van de lijst heeft een adressticker.

Achter glas, in een fraaie (zware) lijst igst, 57x47 cm.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Miles
harr-scheffer-kleurenlitho-oudega
Tekeningen / Aquarel

mooie litho, prima conditie, ingelijst, jaartal onbekend. Onderaan staat 500/189. Afmeting: 60 x 50 cm.

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
Grootje
hans-rietveld-collage-de-slang
Tekeningen / Aquarel

Collage van Hans Rietveld. Titel:; NNA Bolina.  de slang. Afmetingen incl. lijst: H58 x b68 cm. Afmetingen voorstelling: H36 x b49,5 cm. Conditie: in goede staat.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
ronald-tolman-ingelijste-aquarel-de-slang-en-de-mieren-1986
Tekeningen / Aquarel

Ingelijste aquarel van Ronald Tolman uit 1986. Titel: De slang en de mieren. Afmetingen incl. lijst: H64 x b68. Afmetingen voorstelling: H36 x b41 cm. Het werk is linksonder , met potlood, gesigneerd en gedateerd door de kunstenaar.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegara...

€ 450,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jet-rotmans-pastelkrijt-zonder-titel-gesigneerd-ingelijst-1988
Schilderijen

Een werk uit 1988 van de Nederlandse kunstenares Jet Rotmans (1953).

Gesigneerd, gedateerd en ingelijst in een aluminium lijst met passe-partout en glasplaat.

Afmetingen: Lijst, 48 x 40 cm. Beeld, 25 x 18 cm.

Herkomst: Uit de nalatenschap van een kunstverzamelaar.

...
Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
2
jan-cremer-zeefdruk-hommage-a-fanny-ardant-nr-ii-1993
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Jan Cremer met de titel: Hommage a Fanny Ardant nr: II Jaar: 1993. Afmetingen blad: H38 x b48 cm. Afmetingen voorstelling: H23 x b34 cm. Nummer: EAP V/V. Conditie: in zeer goede staat.

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
charlotte-le-fevre-ingelijste-zeefdruk-1993
Grafiek - handgesigneerd

Ingelijste zeefdruk van Charlotte Le Fevre uit 1993. Titel: onbekend. Nummer: 30/300. Afmetingen incl. lijst: H66 x b51,5. Afmetingen voorstelling: H38,5 x b31 cm. Het werk is rechtsonder , met potlood, gesigneerd door de kunstenares.De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% geg...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
arjan-van-arendonk-acryl-op-stof-1991
Schilderijen

Arjan van Arendonk, acryl op 4 aan elkaar genaaide doeken. Hierop zijn diverse "blokken" geschilderd. Jaar: 1991. Afmetingen: h59,5 x b60 cm. Het werk is op de achterzijde 2x gesigneerd. Zowel op het hout als op de tape. Conditie: in goede staat.

...
€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jos-van-der-sommen-gr-zeefdruk-later-handgesigneerd-uit-2002
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurenzeefdruk van Jos van der Sommen

afm blad  56x76 cm in perfecte staat

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
daniel-lebier-kleurenlitho-voiture-et-pique-nique
Grafiek - handgesigneerd

Conditie: goed.

Papiersoort: Arches.

Editie: 175 ex.  Nummer kan afwijken van de foto.

Afmetingen:

Vel 54 x 76 cm. Afbeelding: 42 x 54 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
corneille-lithografie-vrouw-met-poes-1988
Grafiek - handgesigneerd

Corneille, vrouw met poes.

Gesigneerd en genummerd.

Oplage 125 exemplaren.

Jaar 1988

Ingelijst achter glas.

Afmetingen 66 x 51 cm

Inclusief lijst (MET glas!) 89 x74 cm.

Startprijs is INCLUSIEF lijst!

Kan niet verzon...

€ 290,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
jan-drost-1943-olieverf-op-doek-riviergezicht-met-zeilboten
Schilderijen

Een prachtig marine kunstwerk van de Nederlandse kunstenaar Jan Drost (1943). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 62,5 cm. x 52,5 cm. Doekmaat: 39 cm. x 29 cm. Conditie doek: goed. De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk kan verzonden of afgehaald worden. ...

€ 185,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
eugÈne-brands-aan-eugenie-1995-oplage-h-c
Grafiek - handgesigneerd

EUGÈNE BRANDS (1913-2002)

Titel: Aan Eugenie
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 34/50 HC
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
93