Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
100
michel-seuphor-kleurenlitho-titel-onbekend
Grafiek - handgesigneerd
Kleurlithografie van Michel Seuphor op zwart karton
Gesigneerd r.o. en genummerd (87/100)

Staat: Uitstekend, lichte/kleine plooi onderrand
Bladformaat: 52x66cm

€ 240,00
Eindtijd
Geplaatst door
maxrhasfeld
corneille-scene-chapetre-1998-zeefdruk-litho-met-alu-lijst-50x65-cm
Schilderijen

Dit werk is aangekocht in Gorcums Museum voor Hfl 950 (EUR 425) bij conservator P. Augustijn van de Rabobank in 2001 en verkeerd in perfecte staat en mooi ingelijst. Het is een serie van 200 en in passepartout. Graag ophalen na bieding ivm kwetsbaarheid lijst en glaswerk

...
€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
Corneille1967
armando-der-bogen-2016-handgesigneerde-en-genummerde-giclée-oplage-30-ex
Grafiek - handgesigneerd

Armando ( 1929 )

mooie Giclée op handgeschept Katoenpapier

Der Bogen

Jaar: 2016

Signatuur: r.o. met potlood gesigneerd.

Afmetingen blad : 49 x 61 cm.

Afmetingen beeld: 36 x 50 cm.

Kleine oplage: 18/30 ex.

Con...

€ 149,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
jean-paul-riopelle-affiche-folder-galerie-maeght-litho
Bijzondere uitgaves

Folder/affiche (litho) uitgegeven door Galerie Maeght in Parijs naar aanleiding van een expositie in 1980 van het werk van Jean-Paul Riopelle.

afmeting (uitgevouwen): 46.5 x 20 cm.

conditie: in goede gebruikte staat (gevouwen)

Het werk wordt met track&a...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
KunsthandelKoning
vittorio-roerade-pastel-op-papier-mantegna
Tekeningen / Aquarel

Uit 1995. 70 x 50 cm. Blank houten lijst 98,5 x 78,5 cm. Uit de collectie van Hans Sonnenberg (Galerie Delta). Uitstekende conditie. Aflevering: kan worden bezorgd.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
gerbrand-volger-pastel-op-papier-straatscene-in-havana-1
Tekeningen / Aquarel

Gesigneerd en 2002 rechtsonder. 34 x 25 cm. Ingelijst met passepartout 52,5 x 43 cm. Uitstekende conditie.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
gerbrand-volger-pastel-op-papier-oldtimer-in-havana
Tekeningen / Aquarel

Gesigneerd en 2011. 34 x 25 cm. Ingelijst 53 x 42,5 cm. Uitstekende staat.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
nicholas-krushenick-getande-compositie-in-roze-zeefdruk
Bijzondere uitgaves

LAATSTE MOGELIJKHEID!!

Zeefdruk door Nicholas Krushenick

Voorstelling van een getande compositie in roze

Losbladig, beeldmaat 42x42

Niet gesigneerd, genummerd '052'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
carel-willink-litho-6-30
Grafiek - handgesigneerd

Afmetingen 50 x 43

Gecertificeerde -  Signatuur Silvia Willink

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
philip-wiesman-ets-landschap-met-hekje
Grafiek - handgesigneerd

Handgesigneerd en 2014. Nr. 10/100. 17,5 x 27 cm. Ingelijst 39 x 46,5 cm. Uitstekende staat.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
philip-wiesman-ets-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Handgesigneerd. Nr. 36/120. 15 x 22,5 cm. Ingelijst 38 x 43,5 cm. Uitstekende staat.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
jan-tullemans-olie-op-schilderskarton-stilleven
Schilderijen

Gesigneerd. 130 x 140 cm. Niet ingelijst. Scheurtje door kunstenaar gerestaureerd.

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
peter-blokhuis-olie-op-doek-arabisch-koffiehuis
Schilderijen

Gesigneerd en '87-'89. 99 x 119 cm. Ingelijst 100,5 x 120,5 cm.

€ 700,00
Eindtijd
Geplaatst door
Rothko
carel-willink-litho-2-30
Grafiek - handgesigneerd

Afmetingen 42 x 50

Gecertificeerde handtekening   - Slivia Willink

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
carel-willink-litho-4-30
Grafiek - handgesigneerd

Gecertificeerde Handtekening - Silvia Willink

Afmetingen  40 x 53

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
carel-willink-litho
Grafiek - handgesigneerd

Gecertificeerde handtekening - Silvia Willink  2004

Afmetingen werk  40 x 50

Houten lijst zilver, afmetingen 67 x 87

€ 245,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
carel-willink-litho-oplage-45-stuks
Grafiek - handgesigneerd

Gecertificeerde handtekening - Silvia Willink

Afmetingen werk 50 x 65

Zilveren houten lijst, afmetingen 70 x 80

€ 245,00
Eindtijd
Geplaatst door
tibert
osvaldo-peruzzi-lithografie-regatta
Grafiek - handgesigneerd

Osvaldo Peruzzi
Kleurenlithografie op mooi zwaar papier

Edition: 125 + AP
This work: AP
Handsigned in pencil
Paper size: 50 x 70 cm
Image size: 41 x 58 cm

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
fwvanhelden
ardy-strüwer-1939-zeefdruk-fantasiedieren-brief-en-foto
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Ardy Strüwer.
In goede staat
Bij de zeefdruk komen een handgeschreven brief en foto van Strüwer.

Gesigneerd rechtsonder, getiteld en voorzien van oplagenrs. 7/175
Ook gemerkt met atelierstempel
Bladmaten 24x32 cm
Beeldmaten 20x2...

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Obe
polderland
Grafiek - handgesigneerd

Hans Heijman, kleurenlitho ingelijst en gesigneerd.

Dit is nr. 1 van de oplage van 100.

Jaar: 1983

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Space69
susette-vd-lande-kleurenzeefdruk-voorjaarsthee-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Vrolijke kleurenzeefdruk van Susette van de Lande

Afmeting blad 70x50 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 45ex

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
frederike-kamerbeek-gemengde-techniek-titel-droom-ii
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar Frederike Kamerbeek

Gemengde techniek

Gesigneerd

Met passe partout

Afmeting 80x65cm

Zeer goede staat

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
wim-steijn-ets-droge-naald-bosrand
Grafiek - handgesigneerd

WIM STEIJN 1914 - 1980

Titel: Bosrand
Jaartal: onbekend
Afmetingen beeld: 24 cm x 32 cm (Lijst: 53 cm x 67 cm)
Gesigneerd: Ja, handgesigneerd met potlood
Materiaal: Ets/Droge Naald op geschept papier
Oplage: 37/150
Ingelijst: ...

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
EVart
Aantal biedingen
1
theo-koster-schilderij-a-house-a-home
Schilderijen

Origineel schilderij van de kunstschilder theo koster, afmetingen 60x60x5 cm titel: a house a home. Handgesigneerd en in goede staat , galerie verkoopwaarde € 1250,-

Huidig bod
€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
23
wouter-stips-please-don-t-let-me-be-misunderstood-1997
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk
Papierformaat: 74 x 80 cm
Beeldformaat: 50 x 50 cm
Oplage: 125
Genummerd: Ja
Gesigneerd: Ja
Jaar: 1997

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
deKunstZolder
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
100