Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98
tina-onna-origineel-schilderij-op-doek-ingelijst
Schilderijen

Kunstenaar Tina Onna

Fraai schilderij op doek

Ingelijst

Afmeting 52,5x52,5cm

Zeer goede staat

€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
fraai-bronzen-beeld-van-onbekende-kunstenaar
Beelden

Man met Kei

24 cm. hoog

Brons

Unica

Van goede kwaliteit

Voor mij niet te herkennen kunstenaar

€ 170,00
Eindtijd
Geplaatst door
ArtAtelier
hans-van-dokkum-roos-lithografie-eigen-druk
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige litho van Hans van Dokkum. Met potlood gesigneerd. Mosgroen, gelakte lijst.

Formaat incl. lijst: 20 x 27 cm Techniek: lithografie Gesigneerd: ja, rechtsonder Oplage en jaartal: onbekend Conditie: als nieuw

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstmest
bruno-bruni-cunes-notte-grote-kleurenoffsetlitho-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Bruno Bruni

grote handgesigneerde offsetlithografie

afmeting blad  106 x 91 cm

in goede staat

handgesigneerd

in een kleine oplage uitgegeven

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
eduard-bargheer-a-r-penck-peter-nagel-wolff-buchholz-lot-van-vier-werken
Grafiek - handgesigneerd

Fraai lot van vier werken van Eduard Bargheer, A.R. Penck, Peter Nagel en Wolff Buchholz

Kunstenaar: Peter Nagel
Titel: Vlieger
Kleuren-lithografie 1985. Handgesigneerd
Afmeting: 20 x 24 cm

Kunstenaar: A.R. Penck
Titel: Metapr...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
dirk-w-de-jong-kleurenfoto-herman-brood-in-het-hilton
Fotografie

Iconische foto van Herman Brood in het Hilton.

Dirk W. de Jong is een bekende (muziek)fotograaf die Herman Brood zeer treffend heeft vastgelegd op deze beroemde foto.

De foto is genummerd (06/300) en gesigneerd.

Huidig bod
€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
Aantal biedingen
10
schilderij-van-ada-breedveld-uit-2001-acryl-verf-op-linnen-met-lijst-25-x-25-cm
Schilderijen

Schilderij heet THE WHOLE SUMMER 20 x 20 cm met lijst 25 x 25 cm het is gaaf met certificate .

Prijs was 1100 gulden bij aankoop .

€ 290,00
Eindtijd
Geplaatst door
hansepansie
frank-lodeizen-abstracte-compositie-droge-naald-ets
Grafiek - handgesigneerd

Droge naald ets door Frank Lodeizen

Voorstelling van een abstract natuurlijke compositie

Losbladig, beeldmaat 29x39, bladmaat 51x60

Gesigneerd in potlood r.o. 'Frank Lodeizen', genummerd l.o. '1/40'

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
rookets-1948
Grafiek - handgesigneerd

unieke ets, 1/1/. Papier: 78,5 x 53 cm.; ets 36,5 x 23,5 cm. Zeer goede conditie.

Niet ingelijst. Ets wordt verstuurd in stevige koker, of kan worden opgehaald. Gekocht van de kunstenaar.

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
bosland149
litho-van-joan-ponc
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Joan PONÇ (1927-1984) was een beroemd Spaans avant-garde en Surealistisch artist.

Compositie

Oplage: 99/99 - 1977

Afm. 76x56 cm.

Op dik handgeschept papier

Handgesigneerd en genummerd

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
ArtAtelier
helena-van-der-kraan
Fotografie

Kunstenares; Helena van der Kraan

Techniek; Barietdruk

Titel; Oostzeedijk benenden

gesigneerd en genummerd met potlood

maten; 24 x 17 cm

Oplage; 10 ex.

Jaar; 1993

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
piet-hohman-ets-en-zeefdruk-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Mooi en a-typisch werk op papier door de Oosterhoutse kunstenaar Piet Hohman, onlangs op oudejaarsdag 2017 overleden. Oplage 32 exemplaren.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
ALPrints
carel-balth-the-reality-of-light-photocollage-1980
Fotografie

uniek werk, afm.lijst: 100 x 72 cm.Afb.: 50 x 18 cm. Gekocht van de kunstenaar. Conditie: als nieuw.

Kan niet verzonden worden, tenzij tegen hoge extra kosten.

Indien afgehaald, lijst gratis.Geen glas in lijst.

€ 950,00
Eindtijd
Geplaatst door
bosland149
harri-gerritz-lithografie-arend
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie handgesigneerde lithografie van Harri Gerritz.

Kunstenaar: Harri Gerritz
Titel: Arend
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

Huidig bod
€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
Aantal biedingen
1
harri-gerritz-lithografie-koe
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Harri Gerritz
Titel: Koe
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
harri-gerritz-lithografie-ezel
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Harri Gerritz
Titel: Ezel
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
gerrie-wachtmeester-olieverf-schilderij
Schilderijen

Bijzonder mooi schilderij van Gerrie Wachtmeester

Behoort tot de top van Nederlandse fijnschilders.

Werken van hem zijn o.a. te bewonderen in het DRENTS MUSEUM van: 14 JANUARI 2018 T/M 24 JUNI 2018

Olieverf op paneel - 2010

Titel: Avondlicht

Afm. ...

€ 4250,00
Eindtijd
Geplaatst door
ArtAtelier
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-steller
Beelden

Bronzen beeldje van Marlies Noordkamp op base van marmer/graniet.

Steller 1994

In licentie uitgegeven door bouwbedrijf Jongen.

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 17,5 x 8 x 5 cm.

Gewicht 840 g

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
marlies-noordkamp-bronzen-beeld-stucadoor
Beelden

Stucadoor 1993

Afmetingen (h x b x d) ongeveer 16,5 x 7,5 x 5 cm.

Gewicht 700 g

Conditie zeer goed.

Wordt zorgvuldig verpak...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
Ars Medalis
landschap
Fotografie

Titel: Landschap
Jaartal: Onbekend
Afmetingen blad: 70 cm x 70 cm
Oplage: Nr. 629
Gesigneerd: Nee, maar wel met stempel achterop.
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Beara
harri-gerritz-e-a-lot-van-vier-lithografien-div-voorstellingen
Grafiek - handgesigneerd

Vier handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World"

Kunstenaars: Harri Gerritz, Rappelt, Ebinghaus, Stuber
Titels: Compositie met vogel, Vlinder, Poollandschap, Abstract
Handgesigneerd, genummerd H.C. 46/150, H.C. 26/150
Afmet...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
theo-kley-erfelijke-variaties-en-organische-structuren-kleurlitho
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenlitho door Theo Kley

Voorstelling van erfelijke variaties en organische structuren

Losbladig, beeldmaat 35x47, bladmaat 51x65

Gesigneerd en gedateerd in potlood r.o. 'Theo Kley 72'

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
henri-plaat-compositie-litho-1969
Grafiek - handgesigneerd

Litho door Henri Plaat

Voorstelling van een compositie met natuurvormen

Losbladig, beeldmaat 43x45, bladmaat 76x57

Gesigneerd, genummerd en gedateerd l.o. '14/20 Henri Plaat 1969'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
fer-hakkaart-leiden-op-straat-ets-63
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Fer Hakkaart

Voorstelling van een Leids volkstafereel

Losbladig, beeldmaat 30x39, bladmaat 40x50

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Hakkaart sept 1963'

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
krijn-van-dijke-arbeid-in-de-polder-lijntekening
Tekeningen / Aquarel

Lijntekening door Krijn van Dijke

Voorstelling van Arbeid in de Polder

Losbladig, beeldmaat 26x33, bladmaat 31x42

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Krijn '56'

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
98