3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 7,50 administratiekosten per verkocht item.

Maak een account aan

Populaire items

Jan Moerbeek - Geen titel kopen? Bied vanaf 400!

Jan Moerbeek - Geen titel

€ 400
Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet' kopen? Bied vanaf 449!
Beeld / Object

Les Deux Garçons - Bronzen beeld - 'Oorvoet'

€ 449
Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond) kopen? Bied vanaf 949!
Beeld / Object

Jan Steen - Pointe Terre ( wijzend naar de grond)

€ 949
Eric Claus - Kijken-Denken-Doen kopen? Bied vanaf 190!
Beeld / Object

Eric Claus - Kijken-Denken-Doen

€ 190
Jasper Banen - Lente pracht kopen? Bied vanaf 295!

Jasper Banen - Lente pracht

€ 295
Grafiek (handgesigneerd)

Anton Rooskens - litho; compositie - 1967

€ 275
Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap kopen? Bied vanaf 89!
Tekening / Aquarel

Jacques Mels - Ingelijste aquarel: Besneeuwd landschap

€ 89
Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!) kopen? Bied vanaf 695!

Harry van Kruiningen - Olieverf op doek: De vleermuisvrouwen - 1988 (mooie lijst, sterk afgeprijsd!)

€ 695
Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 1250!

Eugène Brands - Ingelijste gouache - 1984(Nieuwe lijst!)

€ 1.250
Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!) kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Eugène Brands - Litho: Abstracte compositie - 1968 (nieuwstaat!)

€ 225
Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997 kopen? Bied vanaf 575!
Grafiek (handgesigneerd)

Ton Schulten - Zeefdruk: Hezebergweg- 1997

€ 575
Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994 kopen? Bied vanaf 1195!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - ingelijste litho: Le Bel Éte (groot!) = 1994

€ 1.195
Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Kleurenlitho: "Jeux d'Enfants - 1988

€ 275
Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016 kopen? Bied vanaf 275!
Grafiek (handgesigneerd)

Klaas Gubbels - houtdruk:tuit koffiekan - 2016

€ 275
Charles Donker - Ets: Gele morgenster kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Ets: Gele morgenster

€ 450
Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998 kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Richard Smeets - Ingelijste zeefdruk - 1998

€ 39
Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001 kopen? Bied vanaf 295!
Fotografie

Fons Brasser - Foto op aluminium: Braun - 2001

€ 295
Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008 kopen? Bied vanaf 399!
Fotografie

Paul Blanca - grote C print: Commitment Giulia, from the 'Kristal' series, 2008

€ 399
Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012 kopen? Bied vanaf 599!
Fotografie

Jeff Koons - Ingelijste handgesigneerde foto: Michael Jackson en Bubbles - 2012

€ 599
Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra. kopen? Bied vanaf 1995!
Fotografie

Rineke Dijkstra - Slagersvriend 3 met 24 werken van diverse kunstenaars waaronder R Dijkstra.

€ 1.995
Ans Wortel - Gouache: "en ze zag vogels vliegen, hij zei: ga maar als je wilt - 1972 kopen? Bied vanaf 225!

€ 225
Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!) kopen? Bied vanaf 1450!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Ingelijste zeefdruk: "Cool Hand Luke" (mooie lijst!)

€ 1.450
Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen kopen? Bied vanaf 450!
Grafiek (handgesigneerd)

Charles Donker - Ets: Houtsnip vier essen

€ 450
Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!) kopen? Bied vanaf 3995!
Prenten & Uitgaves

Kees van Dongen - Map met 8 litho's: Éloge de van Dongen - 1957 (oplage slechts 200 stuks!)

€ 3.995
Grafiek (handgesigneerd)

€ 275
Jeroen Henneman - Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979 kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Jeroen Henneman - Ingelijste litho: "Dag en nacht" - 1979

€ 295
Eugène Brands - ingelijste grote gouache - 1963 (nieuwe lijst!) kopen? Bied vanaf 2995!
Tekening / Aquarel

€ 2.995
Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992 kopen? Bied vanaf 65!

Gerard 't Hart - Collage incl gesigneerd boek: The paper paintings of Gerard 't Hart - 1992

€ 65
Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977 kopen? Bied vanaf 1950!

Lucebert - gemengde techniek op board: "La Mama" - 1977

€ 1.950
Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique kopen? Bied vanaf 359!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Astrologie Poétique

€ 359
Theo Niermeijer - PRINTEMPS A PLOMION kopen? Bied vanaf 75!

Theo Niermeijer - PRINTEMPS A PLOMION

€ 75
Barend van Hoek - MRS PREY WANTS TO SERVE AND OBEY. kopen? Bied vanaf 249!
Beeld / Object

Barend van Hoek - MRS PREY WANTS TO SERVE AND OBEY.

€ 249
Cornelis Brandenburg - Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec) kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Oostzijde van het Damrak met oa het Bureau voor Handelsinlichtingen (Ick waec)

€ 10
Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer kopen? Bied vanaf 395!

Bob Immink - "Botters" (zie etiket achterzijde) op het IJsselmeer

€ 395
Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard kopen? Bied vanaf 595!
Beeld / Object

Wessel Couzijn - Gepatineerd bronzen beeld: ruiter te paard

€ 595
Wout Maters - Bronzen beeld: 1983 kopen? Bied vanaf 699!
Beeld / Object

Wout Maters - Bronzen beeld: 1983

€ 699
Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha kopen? Bied vanaf 995!
Beeld / Object

Maya Wildevuur - Gepatineerd bronzen beeld: Geabstraheerde Geisha

€ 995
Toon Koster - Bloemen. Stilleven. kopen? Bied vanaf 245!

Toon Koster - Bloemen. Stilleven.

€ 245
Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam kopen? Bied vanaf 75!

Elva Polyakova - Voorjaar in Amsterdam

€ 75
Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 60!

Hans Mensink - Olieverf op doek, Zonder titel - Ingelijst

€ 60
Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Dusan Polacovic - Ets, Problémy s gravitáciou II (Problemen met de zwaartekracht II) - Ingelijst

€ 35
Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein kopen? Bied vanaf 75!
Fotografie

Andy Warhol - Portret achter een camera Nat Finkelstein

€ 75
Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Fotografie

Robin Noorda - Foto, Binnenhof Den Haag - Ingelijst

€ 70
Hendrik Nijs - Stilleven met vissen kopen? Bied vanaf 200!

Hendrik Nijs - Stilleven met vissen

€ 200
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld) kopen? Bied vanaf 50!
Glas / Keramiek

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Luigi Amati - Steenbok (sterrenbeeld)

€ 50
David Rakia - Israëlisch landschap kopen? Bied vanaf 150!

David Rakia - Israëlisch landschap

€ 150
Jan van der Zee - Abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - Abstract

€ 175
Jan van der Zee - zwart-wit abstract kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Jan van der Zee - zwart-wit abstract

€ 175
Sietse Smeding - Woman 2 kopen? Bied vanaf 75!

Sietse Smeding - Woman 2

€ 75
Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina kopen? Bied vanaf 125!
Prenten & Uitgaves

Lucebert - 1979 - Passie en Chaos: Luceberts Celestina

€ 125

Direct een item in de veiling plaatsen