3. Informatie
  5. Item verkopen

Kunst verkopen

Snel een gemakkelijk kunst in de veiling plaatsen

Naar het aanbod
Geen verkoperscommissieGroot bereik onder kunstliefhebbersKosteloze taxaties

Kunstveiling is hét online veilingplatform in dat zich richt op de online koop en verkoop van klassieke én moderne en hedendaagse kunst, design en sieraden. Als lid van Kunstveiling kunt u zelf eenvoudig items aanbieden in de veiling. Hoe dat werkt, ziet en leest u hieronder!

Zelf kunst veilen, zo werkt het!

Stap 1: Selecteer een categorie, type en kunstenaar

Via de knop ‘item verkopen’ rechtsboven op de pagina opent u het formulier. Kies een categorie (Kunst, Design & Glas/Keramiek, Sieraden of Vinyl), het type (de techniek) en een kunstenaar. Komt de kunstenaar niet in onze database voor, maar gaat het wel om een erkende kunstenaar? Dan kunt u via het formulier een verzoek indienen om de kunstenaar alsnog toe te voegen.

Stap 2: Specificaties, omschrijving en afbeeldingen

Vul zo veel mogelijk kenmerken van het item in, zoals de techniek, afmetingen en de conditie. Heeft u informatie over de herkomst? Neem dat dan ook op. Wees zo volledig mogelijk in uw omschrijving van het item; meer informatie vergroot de kans op een succesvolle veiling! Voeg duidelijke en aantrekkelijke foto’s toe. Bekijk voor tips bij het plaatsen van items de pagina met veilingtips.

Stap 3: Bepaal het openingsbod

Geef een reëel openingsbod op en houd er rekening mee dat op Kunstveiling veilingprijzen worden gehanteerd (veilingprijzen liggen gemiddeld rond 20 procent van de oorspronkelijke galeriewaarde). Wilt u advies over de waarde van het kunstwerk? Vraag dan een gratis en vrijblijvende taxatie aan.

Stap 4: Locatie, afhalen, verzenden en/of bezorgen

Geef aan waar het item zich bevindt en of het item kan worden verzonden, en/of wellicht door de winnende bieder bij u kan worden opgehaald. Meer over verzending/bezorging kunt u lezen in de veilingregels.

Stap 5: Bepaal de veilingduur

Bepaal tot slot de duur van de veiling door het tijdvak van uw voorkeur te selecteren. Een item staat altijd minimaal 4 dagen, en maximaal 2 weken actief in de veiling. Na het starten van de veiling is het item is direct zichtbaar in het aanbod. Eventueel kunt u het item ook eerst in uw voorraad opslaan en op een later moment activeren. Alle door u geplaatste items zijn terug te vinden via uw persoonlijke Mijn Kunstveiling -pagina.

Afhandeling met de koper

Is er tijdens de looptijd van de veiling op uw item geboden, dan is het item verkocht en ontvangt u direct na afloop van de veiling een e-mail van Kunstveiling met daarin de gegevens van de winnende bieder. Neem binnen 3 dagen na de verkoop contact op, zodat u onderling afspraken kunt maken over de verdere afhandeling. De koper dient het totaalbedrag zoals vermeld in de e-mail (de hamerprijs vermeerderd met 15 procent veilingkosten Inclusief BTW) plus eventueel verzend- of bezorgkosten binnen 7 dagen na aankoop aan u te betalen. Heeft u vragen over de afhandeling van de verkoop van uw kunstwerk? Neem dan contact met ons op.

Bij een succesvolle verkoop via Kunstveiling betaalt u als verkoper geen commissiekosten. Wel ontvangt u in de opvolgende maand een digitale factuur opgebouwd uit het bedrag aan veilingkosten dat de koper reeds aan u heeft overgemaakt (15% van de hamerprijs incl. BTW), plus € 5,00 administratiekosten per verkocht item.

Lees voordat u start met verkopen onze veilingregels

Vraag een gratis en vrijblijvende taxatie aan

Wilt u een kunstwerk aanbieden in de veiling, maar twijfelt u over de hoogte van het openingsbod? Onze veilingmeesters geven u graag vrijblijvend advies over de waarde van uw kunstwerk. U kunt uw verzoek eenvoudig indienen via e-mail, een afspraak maken om met uw kunstwerk langs te komen op onze locatie of een van onze taxatiedagen bezoeken. Meer informatie over het aanvragen van een gratis taxatie

Uw collectie ontzamelen via de Veilingmeester

Het is ook mogelijk om uw (collectie) kunstwerken te ontzamelen via de Veilingmeester. Wij nemen het hele traject rondom de verkoop van uw kunst graag voor u uit handen; van het plaatsen in de veiling tot de afhandeling met de koper. Ook voor het organiseren van een besloten veiling kunt u bij ons terecht. Meer informatie over ontzamelen via de Veilingmeester.

Maak een account aan

Nieuw account aanmaken

Stap 1 van 3

Uw gebruikersnaam is uniek en mag uitsluitend de tekens a-z, 0-9 en _ bevatten. Spaties zijn niet toegestaan.
Minimaal 8 tekens, waarvan 1 cijfer.

Helaas

Er ging iets mis. Probeer het nogmaals.

Populaire items

Willem Visser - In het bos kopen? Bied vanaf 125!

Willem Visser - In het bos

€ 125

Doe een bod
Nic Jonk - "Sedes sapientiae" - zeer fors bronzen beeld in zeer beperkte oplage kopen? Bied vanaf 1350!
Beeld / Object

Nic Jonk - "Sedes sapientiae" - zeer fors bronzen beeld in zeer beperkte oplage

€ 1350

Doe een bod
Kees Salentijn - Onbekend kopen? Bied vanaf 30!

Kees Salentijn - Onbekend

€ 30

Doe een bod
Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan kopen? Bied vanaf 695!
Beeld / Object

Evert den Hartog - Gepatineerd bronzen sculptuur: Leda en de Zwaan

€ 695

Doe een bod
Adri de Waard - beeld: meisje met paraplu kopen? Bied vanaf 350!
Beeld / Object

Adri de Waard - beeld: meisje met paraplu

€ 350

Doe een bod
Auke de Vries - Verzinkte plaat kopen? Bied vanaf 375!
Beeld / Object

Auke de Vries - Verzinkte plaat

€ 375

Doe een bod
Gene Eggen - Vader, moeder en twee kinderen kopen? Bied vanaf 2000!
Beeld / Object

Gene Eggen - Vader, moeder en twee kinderen

€ 2000

Doe een bod
Frits Stapel - Portret jongeman kopen? Bied vanaf 500!
Beeld / Object

Frits Stapel - Portret jongeman

€ 500

Doe een bod
Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG kopen? Bied vanaf 235!
Beeld / Object

Ad Arma - ABSTRACT FIGUUR / SCULPTUUR BRONS / H=25cm / SIG

€ 235

Doe een bod
Martin van Wordragen - DE KAT / OLIEVERF DOEK / 101x101cm / KADER / SIG / 1978 kopen? Bied vanaf 375!

Martin van Wordragen - DE KAT / OLIEVERF DOEK / 101x101cm / KADER / SIG / 1978

€ 375

Doe een bod
Jacques Van Den Abeele - Violonist, bronzen beeld (groot, zwaar) kopen? Bied vanaf 3250!
Beeld / Object

Jacques Van Den Abeele - Violonist, bronzen beeld (groot, zwaar)

€ 3250

Doe een bod
Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 695!
Beeld / Object

Wout Maters - Abstracte compositie, bronzen beeld

€ 695

Doe een bod
Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 325!
Beeld / Object

Pierre van Soest - Zittende vrouw, bronzen beeld

€ 325

Doe een bod
Jean Houben - Man met kind, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 750!
Beeld / Object

Jean Houben - Man met kind, bronzen beeld

€ 750

Doe een bod
Piet Tuytel - Octagoon nr. 8, wandobject (unica) kopen? Bied vanaf 595!
Beeld / Object

Piet Tuytel - Octagoon nr. 8, wandobject (unica)

€ 595

Doe een bod
Finn Pedersen - groot olie schilderij op papier, gesigneerd en ingelijst kopen? Bied vanaf 380!

Finn Pedersen - groot olie schilderij op papier, gesigneerd en ingelijst

€ 380

Doe een bod
Jan Toorop - De violiste kopen? Bied vanaf 1!
Varia

Jan Toorop - De violiste

Huidig bod
€ 15
6 biedingen
Doe een bod
Eddy Symkens - Groot beeld van keramiek op houten sokkel kopen? Bied vanaf 555!
Beeld / Object

Eddy Symkens - Groot beeld van keramiek op houten sokkel

€ 555

Doe een bod
Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!) kopen? Bied vanaf 595!
Beeld / Object

Sjer Jacobs - Oh my God! (unica!)

€ 595

Doe een bod
Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993. kopen? Bied vanaf 185!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - " Mémoire de Bali- 4" . Zeefdruk uit 1993.

€ 185

Doe een bod
Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren kopen? Bied vanaf 30!

Herman Moerkerk - Vier studies van Middeleeuwse figuren

€ 30

Doe een bod
Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 245!
Grafiek (handgesigneerd)

Karel Appel - Geel Hoofd (mooi gelijst)

€ 245

Doe een bod
Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed kopen? Bied vanaf 475!

Jan Kagie (jr.) - Drents heidelandschap in avondlicht - 1946 - Groot formaat - Zeer goed

€ 475

Doe een bod
Cees van Rutten - Garn #5 kopen? Bied vanaf 200!

Cees van Rutten - Garn #5

€ 200

Doe een bod
Rien Goene - Naaktstudie 1954 kopen? Bied vanaf 450!

Rien Goene - Naaktstudie 1954

€ 450

Doe een bod
Karel van Seben - (1893-1988) Fraai abstract werk van Parijs, olieverf kopen? Bied vanaf 69!

Karel van Seben - (1893-1988) Fraai abstract werk van Parijs, olieverf

€ 69

Doe een bod
Brons (Onbekend) - abstracte stier, klaar voor de aanval kopen? Bied vanaf 69!
Beeld / Object

Brons (Onbekend) - abstracte stier, klaar voor de aanval

€ 69

Doe een bod
Herman Brood - Hak 'm om kopen? Bied vanaf 595!
Tekening / Aquarel

Herman Brood - Hak 'm om

€ 595

Doe een bod
Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Corneille - Zeefdruk, Seduction - Ingelijst (Groot)

€ 350

Doe een bod
Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Grafiek (handgesigneerd)

Kees van Bohemen - Zeefdruk, vrouwfiguur - Ingelijst

€ 150

Doe een bod
Henk Melgers - Sonogno-Tessin kopen? Bied vanaf 2000!

Henk Melgers - Sonogno-Tessin

€ 2000

Doe een bod
Paul Pascal - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!

Paul Pascal - Olieverf op doek, Stilleven - Ingelijst

Huidig bod
€ 60
13 biedingen
Doe een bod
Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60 kopen? Bied vanaf 250!
Tekening / Aquarel

Rien Goene - Strandgezicht Katwijk jaren 60

€ 250

Doe een bod
Paul Huf - Fotografie, Chico - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Fotografie

Paul Huf - Fotografie, Chico - Ingelijst

Huidig bod
€ 60
8 biedingen
Doe een bod
Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965 kopen? Bied vanaf 695!
Tekening / Aquarel

Andy Warhol - S & H Trading Stamps - Gesigneerd - 1965

€ 695

Doe een bod
Niet of onleesbaar gesigneerd - Stenen gestapelde pilaar (Zwaar!) kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Stenen gestapelde pilaar (Zwaar!)

Huidig bod
€ 93
7 biedingen
Doe een bod
Odette van den Molengraft-Saulnier - Wandobject, Le toucher - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Odette van den Molengraft-Saulnier - Wandobject, Le toucher - Ingelijst

Huidig bod
€ 10
4 biedingen
Doe een bod
Carl-Henning Pedersen - Brons, The blue angel kopen? Bied vanaf 950!
Beeld / Object

Carl-Henning Pedersen - Brons, The blue angel

€ 950

Doe een bod
Eja Siepman van den Berg - Klassiek naakt kopen? Bied vanaf 400!
Beeld / Object

Eja Siepman van den Berg - Klassiek naakt

€ 400

Doe een bod
Beeld / Object

€ 400

Doe een bod
Jeroen van Rijn - Gietijzeren object kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Jeroen van Rijn - Gietijzeren object

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Niet of onleesbaar gesigneerd - Roestkleurige sculptuur in drie lagen kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Roestkleurige sculptuur in drie lagen

Huidig bod
€ 65
5 biedingen
Doe een bod
Niet of onleesbaar gesigneerd - Marmer, Liggend naakt kopen? Bied vanaf 1!
Beeld / Object

Niet of onleesbaar gesigneerd - Marmer, Liggend naakt

Huidig bod
€ 1
1 bieding
Doe een bod
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Tors" kopen? Bied vanaf 600!
Beeld / Object

Gene Eggen - Houten sculptuur, "Tors"

€ 600

Doe een bod
Gene Eggen - Houten sculptuur, "Jan Musch" kopen? Bied vanaf 600!
Beeld / Object

Gene Eggen - Houten sculptuur, "Jan Musch"

€ 600

Doe een bod
Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld kopen? Bied vanaf 995!
Beeld / Object

Dana Andreev - Vrouw met baby, bronzen beeld

€ 995

Doe een bod
Ronald Noorman - litho ‘In het land der blinden’ - 1994 kopen? Bied vanaf 65!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Noorman - litho ‘In het land der blinden’ - 1994

€ 65

Doe een bod
Herman Brood - Onze Koningin kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Herman Brood - Onze Koningin

€ 295

Doe een bod
Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020 kopen? Bied vanaf 950!

Jan Schoonhoven Jr. - reliëf - ‘zonder titel’ - 2020

€ 950

Doe een bod
Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971 kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Jef Diederen - kleurrijke litho - 1971

€ 20

Doe een bod

Direct een item in de veiling plaatsen