Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3
delfts-blauw-wandbord-delft-1950
Glas / Keramiek

Schitterend Delfts Blauw Wandbord

Delft - 1950.

Helemaal puntgaaf.

Gemerkt : Ja

Doorsnee : 31cm.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
louis-regout-19e-eeuws-porseleinen-melkkan-decor-zwiebelmuster
Glas / Keramiek

Mosa (Louis Regout) Maastricht Zwiebelmuster zeldzaam antiek Melkkann, in prima onbeschadigde conditie.
Het Zwiebelmuster decor werd door vele fabrieken in de productie genomen en Mosa begon daar in ca 1890 mee.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
rhein-blauw-kast-stelletje-antiek
Glas / Keramiek

Rhein Blauw Kast Stelletje

Omstreeks : 1800 - 1820

Alledrie de vaasjes verkeren in uitstekende staat.

Met deze vaasjes brengt u werkelijk een mooi stukje antiek in uw huiskamer

Het is een compleet & Origineel stel.

Geen restauraties.

...

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
petrus-regout-twee-prachtige-dekselvazen
Glas / Keramiek

Twee Prachtige Deksel Vazen

Petrus Regout - Maastricht

In goede staat.

Gemerkt.

Blinde merkteken.

Hoogte met deksel : ca. 33 cm.

Hoogte zonder deksel : ca. 27,3 cm.

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
portugees-aardewerk-soepterrine-schotel
Glas / Keramiek

Schitterende Soepterrine

Portugal - 1930 / 1950

Dit is werkelijk een prachtig en bijzonder exemplaar.

Bekijkt u de foto's eens om de prachtige handschilderingen te bekijken.

Dit complete set, is puntgaaf en gemerkt.

Afmetingen Schotel :

...
€ 195,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
hamish-fulton-no-talking-for-seven-days
Varia

Kunstenaar; Hamish Fulton

Titel; No talking for seven days. Walking for seven days in a wood February full moon, Cairngorms Scotland.

Kunstenaarsuitgave met 16 paginas.

Afbeeldingen gedrukt in kleur.

Gesigneerd met potlood.

Oplage: 300 ex

...

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
alessi-olie-azijn-setje
Design

Alessi peper/zout azijn/olie setje

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Carolina1980
bram-van-velde-kunstboek-met-twee-originele-lito-s
Varia

Franstalige uitgave over Bram van Velde door Jacques Putman en Charles Juliet. Uitgegeven door Maeght, 1975. 200 bladzijden met zeer veel illustraties en twee in-druk gesigneerde originele litho's die integraal deel uit maken van het boek, ze zitten er dus niet los in of bij. Meet 28 bij 29 c...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Hans1958
vincent-van-gogh-de-zonnebloemen-keramisch-wandbord
Multiples

Kunstenaar: Vincent van Gogh (Nederland, 1853-1890)

Titel: De Zonnebloemen

Jaartal: 1990s

Afmetingen: doorsnede 19 cm

Techniek: keramisch wandbord

Uitgave: Van Gogh Museum

Conditie: in goede staat
...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
niki-de-saint-phalle-mi-femme-mi-ange
Varia

Het betreft hier een versie van Niki de Saint Phalle (1930 -2002) haar oervrouwen, de 'Nana's', welke hier is afgebeeld als half vrouw en half engel. Het sieraad kan als broche en tevens als hanger worden gedragen.

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Meerkoet Art & Prenten
petrus-regout-handgeschilderd-bord-omstreeks-1900
Glas / Keramiek

Schitterend Handgeschilderd Bord

Petrus Regout - Maastricht.

Omstreeks : 1900 - 1920.

Puntgaaf.

Gemerkt.

Diameter : 25 cm.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
petrus-regout-handgeschilderd-bord-begin-1900
Glas / Keramiek

Handgeschilderd Bord

Petrus Regout - Maastricht

Periode : 1900 - 1920.

Puntgaaf.

Gemerkt.

Diameter : 25,5 cm.

Op dit prachtige bord is een Hollands tafereel geschilderd.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
delftsch-blauw-ram-arnhem-hangeschilderd-bord
Glas / Keramiek

Handgeschilderd Bord

Delftsch Blauw - RAM Arnhem.

Omstreeks 1930 - 1940.

Zeer fraai en rijk gedecoreerd bord.

Prachtige diep blauwe kleur.

Het bord is puntgaaf & gemerkt.

De doorsnee van het bord is 23,7 cm.

RAM Arnhem was ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Henry33
kamagurka-joost-swarte-e-a-tattoos
Varia

Bijzonder mapje met 8 Tattoos van diverse kunstenaars

Kamagurka, Joost Swarte, Carel Visser, Rosemin Hendriks e.a.

conditie nieuw

uitgegeven 1998

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kkw
Aantal biedingen
1
casper-faassen-keramiek-4-eierdopjes-2008
Multiples

4 design eierdopjes van Casper Faassen. Jaar: 2008. Afmetingen: H5 x b 6,3 cm. Op de onderzijde staat: kunstweek 2008. Conditie: in goede staat.

Tekst: Sie dese roos, die ick u toon,

Die was noch heden wonder schoon

Die was nog heden wonder fris:

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
KiewitKunst
jan-snoeck-thee-doos-keramiek
Glas / Keramiek

Jan Snoeck

Theedoos keramiek, gelimiteerde oplage 12/500 Plateelbakkerij Schoonhoven, gesigneerd
Maten: 13x13x6
In onberispelijke conditie

Jan Snoeck (1927)

€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
paul-kostabi-hand-gesigneerde-sculptuur-family-band
Multiples

Een prachtig exclusieve sculptuur van de Amerikaanse schilder, beeldend kunstenaar en muzikant Paul Kostabi

De sculptuur bestaat 4 losse SPRKL figuren + instrumenten die individueel plaatsbaar zijn in de sokkel. De "opstelling" van de band kan naar eigen inzicht worden gedaan.

...
€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstwinkel
corneille-bord-met-rode-vogel-vuurvogel
Glas / Keramiek

Het bord "De Vuurvogel" van Corneille heeft een signatuur aan voor- en achterzijde.

Puntgaaf. Doorsnede 30 cm. Gesigneerd in de druk, voor- en achterkant.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
colourfulartlimburg
biennale-2007-singing-bird-tracey-emin-in-passe-partout
Multiples

Tracey Emin

3-07-1963

Singing Bird

Multiple - Tattoo 2007

uitgegeven door het British Counsil

voor de british Pavillion in Venetie 2007

gelimiteerde uitgave

let op formaat !!!!!!!!!!!!!!!!

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
stefanie-schneider-handgesigneerd-exibitioncard-california-2012
Multiples

S. Schneider - uitnodigingskaart - Exibition California 2012 - handgesigneerd

afmetingen 21,0x 14,8 cm

met zilver Parker gesigneerd

wordt geleverd in een passepartout formaat 34 x 30 cm van museumkwaliteit

in goede staat

Sc...

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
salvador-dalí-la-conquête-du-cosmos-6-borden
Glas / Keramiek

6 Limoges porseleinen borden, oplage 4000 exemplaren.

Afmetingen: doorsnee 22 cm.
Gesigneerd in de steen.
Conditie: nieuw in originele verpakking.
Alle borden individueel genummerd met hetzelfde nummer (serie), nummer kan afwijken van de foto.
Standaards ...

€ 190,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
leonor-fini-boek-fruits-de-la-passion-1980
Varia

Franstalige uitgave - Leonor Fini - Fruits de la passion - Editions des Maîtres du XXe Siècle Paris, 1980.

32 Litho's, niet los maken deel uit van het boek, in druk gesigneerd, gelimiteerde oplage van 4690, nummer kan afwijken van de foto.

Staat: Nieuw in orig...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Privateartcollector
christo-original-fabric-project-reichstag-1995-documentatie
Multiples

Christo -

original Fabric Project Reichstag 1995 -

afmetingen stofmonster 4,5x 4,5 cm

in een passepartout formaat 24 x 30 cm

van museumkwaliteit

+ documentatie Christo + picturecard Reichstag 1995

in goede staat

...
€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
gilbert-george-kit-2005-artcard-handgesigneerd
Multiples

Gilbert & George

GINKGO PICTURES

British Pavilion

51st Venice Biennale 2005

- KIT 2005  -

artcard - handgesigneerd

in goede staat

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
keith-haring-vloerkussens
Design

2 vloerkussens uitgebracht door Bretz in de vorm van het bekende Keith Haring mannetje.
Gekocht in 1995 (bij Wulf Meubelen in Amsterdam), maar nog in perfecte staat. (Hebben 10 jaar in opslag gelegen.)

1 rode en 1 blauwe.
Afmetingen 60x60x10 cm

...
€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
BramDijks
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
3