Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4
vander-elst-imprimerie-j-e-goossens-n-v-brussel
Varia

reclame  bord van Belga (rook licht), met fiscaalzegel  -2F- aan de achterzijde  met stempel (28 Mai 1962).  en één resentere van Belgam 18, Vander Elst

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
sprenger
nils-olsson-dala-haan
Varia

Grote haan uit zweden van ontwerper, nils olsson. Hoogte 17 cm zeer lichte schade ( zie foto ).

Deze haan is echt collectors item, de paardjes van Olsson zijn bekend en goed verkrijgbaar maar van de hanen zijn er maar een beperkt aantal in omloop en worden zelden aangeboden.

...
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
krooijakkers
koninklijke-tichelaar-makkum-fruittest-tweedelig
Varia

Koninklijke Tichelaar Makkum Fruittest tweedelig, meerkleurig, handbeschilderd, diameter 23 cm.

Set Traditioneel (pronkstukken)

Ontwerper Traditioneel

Conditie: perfect

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
AstridST
verbronsde-sculptuur-van-corry-ammerlaan
Multiples

Sculptuur en sokkel zijn geheel verbronsd en de zon heeft een glanzende patine.

Gesigneerd: CAN - Corry Ammerlaan van Niekerk

Voorstelling: Op weg naar een zonnige toekomst.

Afmeting: Hoogte 21,5 cm

Ronde voet 4 cm

Sculptuur ...

Huidig bod
€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
Aantal biedingen
1
emaux-de-longwy-schaaltje
Glas / Keramiek

Prachtig schaaltje van het franse Longwhy met opvallend kleurrijke, florale, emaille decoratie dat in glanzend hoogrelief is aangebracht. Het schaaltje heeft een afmeting van 16x16 cm. Het schaaltje is mooi gemerkt. Het schaaltje heeft 2 kleine chipjes op een hoek die zijn ingekleurd zodat het ei...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
AstridST
Multiples

Elegant verbronsde sculptuur op marmeren sokkel.

Voorstelling: dansend paar.

Afmetingen: Beeld H x B 16 x 11 cm.

Sokkel H x B 2 x 10 cm.

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
Aantal biedingen
1
wim-visser-voor-de-sphinx-limmen-oorvaas
Glas / Keramiek

Mooie geel en aarde kleur geglazuurde aardewerken oorvaas van Wim Visser ontworpen voor de kunstafdeling van de Sphinx in Limmen. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maar overduidelijk signed all over!

Afmetingen; 14,5 cm hoog en 11 cm in diameter

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
1
verbronsde-sculptuur-groot-goede-krachten-op-handen-dragen
Multiples

Sculptuur en sokkel zijn geheel verbronsd.

Motivatie van de kunstenaar: Goede krachten op handen dragen.

Afmetingen: H x B 31 x 4 cm - Gewicht 600 g

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
hofra-vier-stuks-oranje-aardewerk-ontwerp-hans-wagner
Glas / Keramiek

Hofra - vier stuks oranje aardewerk ontwerp Hans Wagner. Het betreft een kandelaar en drie bekers. Alleen de kandelaar is gemerkt en gesigneerd HW voor Hans Wagner. Drie van de vier stukken zijn onbeschadigd, een stukje heeft een fleebite.

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
faïenceries-de-thulin-grote-art-nouveau-dekselschaal
Glas / Keramiek

Een zeer fraaie en dekselschaal in art nouveau stijl van de Faïenceries de Thulin, versierd met druipglazuur en gestileerde guirlandes in reliëf.

Huidig bod
€ 16,00
Eindtijd
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
6
corneille-vuurvogel-het-originele-keramische-bord
Multiples

Corneille.

Dit is het originele keramische bord van deze kunstenaar.

Titel: -Vuurvogel-

Materiaal: Klei. (Keramiek).

Afbeelding: In sjabloon aangebracht.

Doorsnede bord en beeld: 30 cm.

Hoo...

€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
char
paul-vincken-wandelstok-1
Varia

De Roermondse kunstenaar Paul Vincken groeide op in Maasniel en was een bekende verschijning in de Koentjes-kelder en café De Paersjtal aldaar.

€ 130,00
Eindtijd
Geplaatst door
michaelvanheck
paul-vincken-wandelstok-2
Varia

De Roermondse kunstenaar Paul Vincken groeide op in Maasniel en was een bekende verschijning in de Koentjes-kelder en De Paersjtal aldaar.

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
michaelvanheck
villeroy-en-boch-rosemarie-benedikt-olifant
Glas / Keramiek

Mooi en gaaf porceleinen beeldje naar een ontwerp van Rosemarie Benedikt, jaren 90 design. Afmetingen: 10 cm hoog, lengte 12 cm en 8 cm breed. In perfecte staat.

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
hangh52
osvaldo-cavendoli-aluminium-sculptuur
Varia

Aluminium sculptuur van de Italiaanse cartoonist/kunstenaar Osvaldo Cavendoli ('La Linea').

Formaat: 22 x 19 x 4 cm.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
Aantal biedingen
2
yoko-ono-grow-love-with-me
Varia

In 2013 heeft Yoko Ono het hier aangeboden werk 'Grow Love with Me' vervaardigd. Dit organische kunstwerk bestaat uit een 'Magic Bean', die, wanneer deze groeit, het woord LOVE onthult. Hetgeen is mogelijk gemaakt doordat het woord LOVE middels lasertechniek op het zaad is aangebr...

Huidig bod
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Meerkoet Art & Prenten
Aantal biedingen
1
grayson-perry-alan-measles
Varia

Opblaasbaar kunstobject - oplage 2000 ex. - 2016

Opblaasbaar kunstobject van de kleurrijke Engelse kunstenaar Grayson Perry (Turner Prize winnaar 2003). Het betreft hier een opblaasbare Alan Measles, de teddybeer die Grayson Perry al vanaf zijn jeugd koestert en die veelvuldig terugkomt ...

€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Meerkoet Art & Prenten
willem-noyons-multifunctionele-fruit-bloemen-schaal-kaarsenstandaard
Multiples

1 Multifuncionele fruit/bloemen schaal/kaarsenstandaard.

Ontwerper: Willem Noyons

Gesigneerd: WM 2003

Wit porcelein.

De openingen in de schaal zijn aan de onderzijde gesloten en kunnen gevuld worden met water, zodat u er ook bloemen in kunt decoreren.

...
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
vanharten
victor-vasarely-bulova-the-artist-s-watch-classic-moments-cylinders
Design

Victor Vasarely, "Cylinders ", hoogwaardig kunstenaar horloge, beperkte editie

Artist horloge uit de serie "The Artist's Watch - Classic Moments", gemaakt door de Zwitserse horlogemaker Bulova.

Diameter: 40 mm, hoogte: 8 mm, gewicht: 46 g
...

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Art_Design
plateelbakkerij-zuid-holland-zeldzame-de-stijl-platelen-plastiek
Glas / Keramiek

Plateelbakkerij Zuid Holland - Zeldzame platelen standaard, gemaakt in opdracht voor het vijftigjarig van de organisatie AMA of AMH 1908-1958?

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
schotel-in-murano-glas-maestro-paff-venezia-1983-signed
Glas / Keramiek

Schotel, piece de milieu; gebrandschilderd glas, cannelures gesoldeerd op melkglas; gesigneerd door de Venetiaanse meester Paff

Signed-Paff 1983 Isola di Murano Venezia

Diamater circa 25 cm

H circa 9 cm

Vetrine conditie

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
murano-gino-cenedese-fornace-vetro-scavo-scavo-glas-forma-unica
Glas / Keramiek

Glazen zuil, Murano, unica uit de ovens van Gino Cenedese in scavo-glas (geinspireerd op Romeins archeologisch glas).

circa 7 kg, 35 cm. hoog.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
murano-vaas-fazzoletto-pezzato-eli-vetri-arte-di-formentello
Glas / Keramiek

Afmetingen 16 cm x 3 cm x 16 cm Diameter16 cm Gewicht 450 g Leeftijd / Datering 1980 Herkomst Venezia Isola di Murano Fornace Eli Maker Eli Vetri d`Arte di Formentello Materiaal Agaat-Katedraal-glas-Murrine en Calcedonio
Tecnica: Vetro pezzato

...
€ 84,00
Eindtijd
Geplaatst door
ristorante
grote-murano-schaal
Glas / Keramiek

grote murano schaal

lengte 60 cm.

breedte 21,5 cm .

hoogte 21 cm

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
aardewerk-dekselvaas-met-fraaie-craquelure
Glas / Keramiek

groene aardewerk theepot / dekselvaas, flinke maar elegante verschijning

geheel intact, geen chips alleen zeer fraaie craquelure

hoogte met deksel 39 cm., zonder (ook mooi) 30 cm. halsopening 10 cm. buik 17 cm.

ophalen in Amsterdam centrum

...
€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
portefeuille
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4