Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4
murano-schaal-1955
Glas / Keramiek

Rode rooze Murano schaal 1955 .. in heel goede staat

17.x 17 cm  hoogte 7 cm

Huidig bod
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
9
biennale-2007-singing-bird-tracey-emin-in-passe-partout
Multiples

Tracey Emin

3-07-1963

Singing Bird

Multiple - Tattoo 2007

uitgegeven door het British Counsil

voor de british Pavillion in Venetie 2007

gelimiteerde uitgave

let op formaat !!!!!!!!!!!!!!!!

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
origineel-tomado-boekenrekje
Design

leuk origineel Tomado boekenrekje voor pockets

frisgele plankjes 19 x 38 cm, zwarte houders 44 hoog

vintage gebruikssporen, hier en daar een krasje

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
portefeuille
carel-willink-een-eeuw-willink-2000-oplage-100-exemplaren
Varia

Een eeuw Willink. Door Sylvia Willink in samenwerking met Vincent Vlasblom. Een documentaire in boekvorm. Uitgegeven in slipcase met een originele foto. Uitgegeven in een slipcase met een foto. Alle gesigneerd en genummerd. Oplage 100 exemplaren. Dit is nummer 60/100.

192 pagina's. ...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
heinrich-löffelhardt-voor-arzberg-drie-serviesdelen-servies-golfball-wit
Design

Heinrich Löffelhardt voor Arzberg - Drie serviesdelen servies Golfball wit

Het betreft de volgende delen;

Suikerpot
Creamer 0,2 L
Melkkan/kan

Alle stukken zijn in prima onbeschadigde conditie en aan de onderzijde gemerkt.

Heinrich Lö...

€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
wim-visser-voor-de-sphinx-limmen-vaas
Glas / Keramiek

Mooie bruine vaas voorzien van stroomglazuur ontwerp Wim Visser voor de kunstafdeling van de Sphinx. In prima vrijwel onbeschadigde conditie, alleen een klein flintertje op de bovenzijde. van de vaas. Niet gemerkt, wel voorzien van een gaaf stickertje van de Kunstnijverheidswinkel Lambeck uit Hil...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
josef-hospodka-voor-sklo-union-smaragd-groene-swirl-vaas
Glas / Keramiek

Josef Hospodka voor Sklo Union - Smaragd groene swirl vaas

Mooi zwaar dubbelgelaagd stuk glas uit de jaren '50-'60 ontworpen en uitgevoerd door de bekende glasontwerper Josef Hospodka, in prima conditie, geen beschadigingen en geen aanslag of vuil alleen wat krasjes op de onderz...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
clemens-briels-gedecoreerde-vaas-nuon-looking-for-a-landing
Glas / Keramiek

Vaas exclusief voor Nuon, beperkte oplage
Ontwerp: Clemens Briels
Tekst: Strip in de 21st century + looking for a landing
Jaar: 1999
Signatuur: onderaan de vaas
Hoogte: 18.5 cm
Diameter: 13 cm
Conditie: nieuwstaat.

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
max-verboeket
Glas / Keramiek

Max Verboeket. Grote schaal blauw/ rood  / bordeaux / doorweven 1950-1960.
In goede staat . Geen schipjes er af. Zie foto

15,5 x 15,5 cm

hoogte 7. cm

€ 38,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
sierbord-petrus-regout-decor-timor-antiek
Glas / Keramiek

Gaaf 19e eeuws bord van Petrus Regout. het bord heeft een doorsnede 27  van cm.

Is in een zeer goede staat.

€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
kusterengel
mosa-sierbord-met-paddestoelen-en-bloemen
Glas / Keramiek

Gaaf sierbord geillustreerd met paddestoelen en bloemen.

Diameter is 25 cm.

Is in een zeer goede staat.

€ 4,00
Eindtijd
Geplaatst door
kusterengel
scheurich-en-marzi-en-remy-twee-w-germany-vazen
Glas / Keramiek

Twee W. Germany vazen met relief.

Witte vaas van Scherich. Hoogte is 16 cm.

Groene vaas met relief. Hoogte is 25 cm.

Zijn in een goede staat.

€ 8,00
Eindtijd
Geplaatst door
kusterengel
piet-kurstjens-de-olde-kruyk-sequoia-vazen
Glas / Keramiek

Verzameling van 13 decor vaasjes (+1 twijfelgeval)
Naam: Sequoia
Ontwerp: Piet Kurstjens
Jaar: 1970-
Keramiek Atelier: De Olde Kruyk Milsbeek
Hoogte: grootste vaasje 16 cm , kleinste 8.5 cm
Conditie: goede staat, kleine glazuurfoutjes en 1 chip.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
lot-van-vier-aardewerken-vaasjes-van-o-a-mobach-willem-stuurman-en-zaalberg
Glas / Keramiek

Lot van vier aardewerken vaasjes van o.a. Mobach, Willem Stuurman en Zaalberg

Vier mooie hand gedraaide studio aardewerken vaasjes uit de jaren'50-'60. Simpele vormen en mooie glazuren.

Willem Stuurman, eigen atelier Amersfoort;

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
ambacht-volendam-slanke-geribde-aardewerken-solifleur-vaas
Glas / Keramiek

Ambacht Volendam - Slanke geribde aardewerken solifleur vaas, gedecoreerd op een glanzende bruine stroomglazuur met grashelmen. In goede conditie, klein flintertje op de bodem. Aan de achterzijde gemerkt.

Afmetingen; 32,5 cm hoog en 6,5 cm in diameter

...
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
plateel-zuid-holland-twee-unieke-platelen-borden
Glas / Keramiek

Unieke kans, twee identieke platelen borden!

Dit zijn zeldzaam mooie borden van de Goudse fabriek NV Plateelbakkerij Zuid Holland. Volgens de jaar aanduiding komen ze uit 1927! Ook zit er een origineel waarde zegel op allebei. Het museum had zelfs interesse. Het bord is verder helemaal p...

€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
svennie
fase-madrid-flexo-2000-lamp
Design

PRACHTIGE VINTAGE DESIGNLAMP

Merk: Fase – Madrid

Model: Flexo 2000

Tijdperk: jaren zestig/zeventig van de vorige eeuw

Hoogte: 51,5 cm.

Lengte: 57 cm.

...
€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
veneta-lumi-designlamp
Design

Mooie vintage bureaulamp.

Merk: Veneta – Lumi

Land: Italië

Model: Zwanehals

Tijdperk: jaren zeventig van de vorige eeuw

Hoogte: 45 cm.

Di...

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
floris-meydam-2-hartvaasjes
Glas / Keramiek

Floris Meydam set van 2 fraaie hartvaasjes

Ontwerp: Floris Meydam

Fabriek: Glasfabriek Leerdam

Serie: Leerdam Serica

Tijdperk: jaren '50 v.d. 20e eeuw

Afmetingen: kleinste 14 cm hoog x 8 cm breed
...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
scheurich-vaas-in-prima-staat
Glas / Keramiek

Fabriek: Scheurich - West Germany

Model: 517-30

Kleur: oranje / bruin / gebroken wit

Hoogte: 30 cm

Diameter: 12 cm

Gemerkt: op bodem W-Germany / 517-30

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
murano-glas-vrijgevormd-object
Glas / Keramiek

Vetro Artistico Veneziano - Murano glas

Dit is een prachtig jaren 1950's/60's Venetiaans vrijgevormde schaal, vervaardigd op het eiland Murano, bij Venetië. Uitgevoerd in een prachtige combinatie van wit opaline met bladzilver inleg, koper aventurine en pracht...

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
RVDBHK
studio-keramisch-wand-of-sierbord-gemonogrammeerd
Glas / Keramiek

Studio Keramisch wand of sierbord gemonogrammeerd. Mooi groot bord van wit-grijs keramiek abstract gedecoreerd met iets wat op pauwenogen lijkt, voorzien van mooie lood en brons/luster glazuren. Aan de achterzijde aan de bovenzijde voorzien van ingedrukt monogram R. Helaas is de keramist of kunst...

Huidig bod
€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
4
christer-sjögren-voor-lindshammar-zeer-grote-ijsblok-blank-glazen-asbak
Glas / Keramiek

Christer Sjögren voor Lindshammar - zeer grote ijsblok blank glazen asbak

Mooi groot stevig stuk glas. In goede gebruikte conditie, heeft op de zijkanten aan de onderzijde twee glaschipjes en een flinter en op de bodem heeft wat gebruikskrasjes. Volledig gesigneerd en gemerkt; Chri...

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
roze-rode-kunstaardewerken-geknepen-flesvaas
Glas / Keramiek

Rood roze kunstaardewerken geknepen flesvaas op de hals gedecoreerd met stylistische witte bloemen. Maker en ontwerper onbekend, de vaas is gemaakt voor De Bijenkorf gezien het stickertje wat nog aan de onderzijde aanwezig is. Geproduceerd in jaren'50-'60. In prima onbeschadigde conditie.

...
Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
1
klinkenberg-zeist-art-deco-zeldzaam-zwart-aardewerken-kanmooie-en-zeldzaam-zwa
Glas / Keramiek

Mooie en zeldzaam zwart aardewerken kan model 22 van Klinkenberg uit Zeist. Heeft een chipje op de tuit en een glazuur flinter op de rand verder in prima conditie. Aan de onderzijde gemerkt Z en genummerd 22.Afmetingen; ca. 12 cm hoog

€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
4