Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:  
9
murano
Glas / Keramiek

gele murano schaal 1960 .

doorsnee 21 cm en de hoogte is 9 cm.

geen barsten of schipjes er af.

in hele goede staat .

 

Openingsbod
€ 40,00
Eindtijd
24-01-18 15:36
Geplaatst door
fremiet
murano-1960
Glas / Keramiek

blauw paarse kleur  murano schaal 1960 .

doorsnee 22 cm en de hoogte is 8.2 cm.

geen barsten of schipjes er af.

in hele goede staat .

Openingsbod
€ 40,00
Eindtijd
24-01-18 15:36
Geplaatst door
fremiet
murano-glas
Glas / Keramiek

Bijzonder mooie en kleurrijke stolpfles.

Artist:  Angelo Ballarin

Afm. 13 cm. hoog en 9 cm. breed

Openingsbod
€ 65,00
Eindtijd
24-01-18 17:14
Geplaatst door
ArtAtelier
marsberger-glaswerke-ritzenhoff-glazen-solifleur-met-blauw
Glas / Keramiek

Glazen Solifleur door MG - Marsberger Glaswerke Ritzenhoff , Niedermarsberg (Westfalen, Duitsland) Deze solifleur (een bloemenvaas) heeft een texured oppervlak met blauwe swirles

Hoogte is 18 cm weerskanten meet 6 cm en gewicht bijna 1,4 kg

In goede vintage staat - aan onderka...

Huidig bod
€ 1,00
Eindtijd
24-01-18 18:23
Geplaatst door
pewami
Aantal biedingen
1
manufacture-impériale-et-royale-nimy-art-deco-vaas
Glas / Keramiek

NIMY Belgisch antiek porselein vaasje.
in goede staat
klein haarscheurtje in oor, zie foto.
Jaar tussen 1900 - 1909
hoogte 23 cm
Gestempeld : Manufacture Impériale et Royale Nimy.
Kleur: wit met gouden decoratie

Openingsbod
€ 1,00
Eindtijd
24-01-18 18:27
Geplaatst door
pewami
adco-ribbelvaas-model-1014
Glas / Keramiek

ADCO ribbelvaas model 1014. Uitstekende staat en gemerkt. Hoogte ca. 10 cm.

Openingsbod
€ 18,00
Eindtijd
24-01-18 20:00
Geplaatst door
Sas_art
murano-grote-mondgeblazen-papegaai-kaketoe-op-voet-met-lange-staart
Glas / Keramiek

Enorme mondgeblazen glazen Papegaai-Kaketoe op voet, met lange staart
Uitvoering: Murano
Land: Italy
Jaar: rond 1960
Hoogte: ca 44 cm
Kleur: roze, geel, groen, helder glas en echt goud.
Conditie: vogel is van de voet afgebroken en netjes gerestaureerd.

...
Openingsbod
€ 75,00
Eindtijd
25-01-18 12:05
Geplaatst door
Goedgevonden
herman-brood-glas-en-keramiek
Glas / Keramiek

Een lot van 3 longdrinkglazen, 2 whiskey glazen, en 6 koffiemokjes. In goede staat.

Openingsbod
€ 10,00
Eindtijd
25-01-18 12:55
Geplaatst door
juud64
pottenbakkerij-koch-schaal-met-voorstelling-van-nic-jonk
Glas / Keramiek

Keramieke schaal vervaardigd door Pottenbakkerij Koch.

Op de schaal staat een voorstelling van Nic Jonk uit 1985.

Afmetingen:
diameter: 37,5 cm
hoogte: 6 cm

De schaal is in perfecte conditie

De schaal wordt aangetekend verz...

Openingsbod
€ 75,00
Eindtijd
25-01-18 15:59
Geplaatst door
Jansonius
flora-gouda-platelen-vaas-decor-istanboel
Glas / Keramiek

Grote platelen vaas met decor Istanboel, Plateelbakkerij Flora Gouda. Model 1832. Decor Istanboel is slechts 1 jaar gemaakt, 1968-1969. Hoogte ca. 27,5 cm. In uitstekende conditie.

Openingsbod
€ 45,00
Eindtijd
25-01-18 15:59
Geplaatst door
Sas_art
glazen-art-deco-bol-lamp-met-modernistisch-spuit-decor
Design

Nederland, 1930's

Goede Glazen Art Deco bol lamp met modernistisch spuit decor. De lamp geeft een mooi zacht licht en past zowel in een modern als een meer behoudend intereur. Het is zeer de moeite waard om hier een passend armatuur bij te vinden (Zijn vrij gemakkelijk te vinden). I...

Openingsbod
€ 14,00
Eindtijd
25-01-18 18:33
Geplaatst door
DECADERS
herman-brood-onderzetters-glas
Glas / Keramiek

Vier glazen onderzetters met een afbeelding van een werk van Herman Brood.

Gesigneerd met "brood".

Afmeting: 10 x 10 cm.

Aan de onderzijde voorzien van plastic nopjes.

In uitmuntende conditie

Openingsbod
€ 25,00
Eindtijd
25-01-18 18:36
Geplaatst door
mplein
plateelbakkerij-zenith-platelen-bord-lochem-met-polychroom-decor-zomer
Glas / Keramiek

Gouda, 1930's

Uitstekend Plateelbakkerij Zenith Platelen Gouda bord 'Souvenir Lochem' met polychroom decor.

Het bordje is aan de onderzijde uitstekend gemerkt (zie foto's):

228 Zenith Gouda Holland - Zomer

ø ca. 12 cm

Hoogte...

Huidig bod
€ 9,00
Eindtijd
25-01-18 19:08
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
1
rigas-mid-century-modern-sovjet-unie-poederdoos-met-logo-en-wapen-riga
Design

Uitstekend ontworpen Mid Century modern kunsstof poederdoos met prachtig logo Typografie en wapen Riga uit de voormalige Sovjet Unie.

Design is werkelijk prachtig. Een absolute 'must have' voor de verzamelaar.

Lengte ca.

Breedte ca.

Hoogte ca.

...
Openingsbod
€ 9,00
Eindtijd
25-01-18 19:17
Geplaatst door
DECADERS
fokke-hamming-voor-potterie-driehoek-huizen-19-delig-servies
Glas / Keramiek

Negentien delen van het puntmuts servies Laren ontworpen door Fokke Hamming voor Potterie Driehoek Huizen. Het servies is uitgevoerd in typische jaren'70 kleuren glanzend geel en mat bruin. Het servies bestaat uit de volgende onderdelen;

Twee grote dekselschalen afmetingen; 23 cm ho...

Openingsbod
€ 45,00
Eindtijd
25-01-18 19:40
Geplaatst door
woerro
societe-ceramique-maestricht-art-deco-schaal-met-modernistisch-decor
Glas / Keramiek

Uitstekend strak ontworpen art deco asperge schaal met modernistisch decor vervaardigd door Societe Ceramique Maestricht in de 1930's. Ik ben deze schaal met specifiek dit decor nog maar zelden tegegekomen en deze is dus relatief zeldzaam en verzamelwaardig. De schaal is in prima staat. Zond...

Huidig bod
€ 19,00
Eindtijd
25-01-18 19:46
Geplaatst door
DECADERS
Aantal biedingen
1
willems-noyens-gesigneerde-blauwe-vaas-met-optische-banen
Glas / Keramiek

Puntgave en heldere blauwe vaas naar ontwerp van Willem Noyens uit de jaren '90 voorzien van optische banen.
De vaas heeft een hoogte van 21 Cm en een diameter van 10 Cm.
Op de standring is de vaas gesigneerd met WN, zoals te zien is op foto 5.
De vaas weegt 520 gram en w...

Huidig bod
€ 28,00
Eindtijd
25-01-18 20:07
Geplaatst door
Homardveiling
Aantal biedingen
1
leerdam-a-d-copier-gesigneerde-en-genummerde-carex-karaf-1935
Glas / Keramiek

Likeurkaraf servies "Carex", ontwerp A.D.Copier 1935, uitvoering Glasfabriek Leerdam

Conditie: Gaaf en helder maar mist de stop.

Gemerkt: Geëtst monogram ontwerper en genummerd met 44

Literatuur: Afgebeeld in: Leerdam Glas 1878-2003, A.v.d.Kley-Blekxt...

Openingsbod
€ 110,00
Eindtijd
25-01-18 20:18
Geplaatst door
Homardveiling
corneille-horloge-l-oiseau
Design

Kunststof horloge, wijzerplaat met ontwerp van Corneille, uitgave 1993,gesigneerd

In uitmuntende conditie

Openingsbod
€ 45,00
Eindtijd
25-01-18 20:26
Geplaatst door
colourfulartlimburg
art-déco-tabakspot-van-dubois-grès-steengoed-de-bouffioulx
Glas / Keramiek

Prachtige Art Déco Tabakspot van Dubois uit Mons/Bergen in België, met een decoratie van 3 rokende tabakspijpen en fraai golvende lijnen. (zie foto's) Het glazuur heeft een mooie, subtiele glans. De kleuren, met name het blauw, zijn erg fraai. Aan de onderkant staat de naam Dubois ...

Openingsbod
€ 15,00
Eindtijd
25-01-18 20:26
Geplaatst door
Amato
groeneveldt-vaasje-in-bronsglazuur
Glas / Keramiek

Groeneveldt vaasje in bronsglazuur. Uitstekende staat en genummerd. Hoogte ca. 10,5 cm.

Openingsbod
€ 35,00
Eindtijd
25-01-18 20:39
Geplaatst door
Sas_art
herman-brood-schaal-bord-zoek-hart
Design

Het wandbord "zoek hart" is als kerstgeschenk aan een aantal medewerkers van het toenmalige Weezenlanden ziekenhuis in Zwolle gegeven.

Het is gemaakt op basis van een gelijknamig schilderij dat aan de afdeling cardiologie is gegeven
.
Het bord, vervaardigd door ...

Openingsbod
€ 65,00
Eindtijd
25-01-18 20:45
Geplaatst door
mplein
westraven-bolvaasje-tweekleurig
Glas / Keramiek

Uitstekende staat. Merk niet waarneembaar. Hoogte ca. 9 cm.

Openingsbod
€ 18,00
Eindtijd
25-01-18 20:48
Geplaatst door
Sas_art
vintage-teakhouten-flessenopener-mannetje-scandinavisch-1950-s
Design

Teakhouten flessenopener in de vorm van een mannetje, scandinavisch jaren '50 design. Hoogte 16 cm. In prima vintage staat.

Openingsbod
€ 12,00
Eindtijd
25-01-18 21:03
Geplaatst door
Sas_art
bay-keramik-rode-vaas-met-gouddecor-1960-s
Glas / Keramiek

Bay Keramik rode vaas met gouddecor 1960's. Uitstekende staat. Hoogte ca. 17 cm.

Openingsbod
€ 17,00
Eindtijd
25-01-18 21:05
Geplaatst door
Sas_art
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:  
9