Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
6
motoko-ishii-staff-schwartz-germany-plafondlamp-en-wandlamp-space-age
Design

Plafondlamp met 4 mondgeblazen bellen en ( uniek) een wand spot met 1 bel van glas en chroom.

Glazen, gematteerde mondgeblazen luchtbellen ( parelmoer).
Uitvoering: Staff Schwarz Leuchtenwerke GMBH
Land: Lemgo Germany
Design: Motoko Ishii 1938
Materiaal: verc...

€ 215,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
lore-beesel-louis-tijssen-unieke-sgraffito-vaas
Glas / Keramiek

Unieke sgraffito vaas met Griekse mythologische figuren.
Uitvoering: Lore Beesel Keramiek- limburg 1954-1981

Info: Het keramiek bedrijf van Louis Thijssen en Rene Peeters is in 1954 van start gegaan.
Beide keramisten waren daarvoor bij St Joris werkzaam.
Deze vaas i...

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
corry-van-ammerlaan-van-niekerk-een-mens-van-goud
Glas / Keramiek

Mooie set "New Dutch Delfts, ontworpen en uitgevoerd door Corry Ammerlaan van Niekerk voor Artihove.

Bestaat uit twee bekers en een schaal met deksel.

De set zit in de originele verpakking en is helemaal gaaf en nooit gebruikt.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
juud64
timo-sarpaneva-1926-2006-i-series-karaf-i-404-1956
Glas / Keramiek

Prachtige karaf van Timo Sarpaneva
De Iittala i-serie staat afgebeeld in 'Iittala, 125 years of Finnish glass' en in 'Timo Sarpaneva, Otava'
Vervaardigd door de glasfabriek Iittala in 1956, serienummer i-404.

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Obe
set-corneille
Glas / Keramiek

Kleurijke set servies delen van de kunstenaar G.B Corneille.

De set bestaat uit 3 gebaksbordjes.

3 schaaltjes en 2 eierdopjes.

De servies delen zijn gesigneerd en punt gaaf.

€ 7,00
Eindtijd
Geplaatst door
Schilderij63
marc-goldberg-pp-pottery-kunst-aardewerken-spaarpot-in-de-vorm-van-een-egel
Glas / Keramiek

Marc Goldberg PP Pottery Folkestone - Kunst aardewerken spaarpot in de vorm van een egel

Erg gaaf ding, mooi glazuur en goed gemaakt. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde gemerkt en gesigneerd.

Afmetingen; 11 cm hoog, 12,5 cm breed en 8 cm diep

...
€ 18,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
art-nouveau-glans-aardewerken-vaas
Glas / Keramiek

Mooie Art nouveau Majolica aardewerken vaas voorzien van hoogglans stroomglazuur in bronsgroen en roestbruin en grijs. In prima onbeschadigde conditie. Niet gemerkt, maker helaas niet bekend maar mogelijk van Belgische of Franse makelij.

€ 28,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
a-d-copier-bevrijdingsvaasje
Glas / Keramiek

Oranjevaasje/bevrijdingsvaasje ontworpen in 1945 door A.D. Copier ter gelegenheid van onze bevrijding van de Tweede Wereldoorlog.

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
lot-van-vier-zweedse-glazen-kandelaars
Glas / Keramiek

Lot van vier Zweedse glazen kandelaars;

Pukeberg twee zwarte glazen kandelaars ontwerp Staffan Gellerstedt. Een van de kandelaars heeft helaas twee beschadigingen de andere is onbeschadigd. Afmetingen; 12 cm hoog

€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
han-cornelis-bronkhorst-aardewerken-kraagvaas
Glas / Keramiek

Han Cornelis Bronkhorst - Aardewerken Kraagvaas

In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt.

Afmetingen; 17,5 cm hoog en max. 15,5 cm in diameter (bovenzijde)

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
ceramiche-d-arte-bertoncello-vaas
Design

Deze strakke keramieken vaas is ontworpen bij "Ceramische d'arte Bertoncello" in Italië, ca 1960-1970. Ze heeft een organische C-vorm of driekwart van een cirkel. De kleur is typerend voor dit soort keramiek gemêleerd beige met roodbruin. Ze staat op twee keramieken voetj...

Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
Aantal biedingen
1
lino-loi-voor-ceramiche-loi-dorgali-sardegna-groot-blauw-wit-handbeschilderd-v
Glas / Keramiek

Erg mooi handgemaakt en handbeschilderd vierkant wandbord met de afbeelding van een vogel in de kleuren blauw-wit. Ontwerp en uitvoering Lino Loi voor Ceramiche Loi Dorgali Sardegna. In prima onbeschadigde conditie. Aan de voorzijde gesigneerd L. Loi en aan de achterzijde voorzien van en geprint b...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
meine-huisenga-voor-daalderop-tiel-nieuwe-kunst-koffiekan
Varia

Mooie metalen vernikkelde koffiekan met perculator ontworpen in de Nederlandse Nieuwe Kunst stijl door Meine Huisenga voor J.N. Daalderop Tien in 1915. De pot is in prima gebruikte maar onbeschadigde conditie. Gemerkt aan de onderzijde.

Afmetingen; 24 cm hoog

...
€ 1,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
otmar-alt-servies-set
Glas / Keramiek

Kleurijke set bestaande uit grote serveerschaal , water/sapkan en een klein tapas/saus bakje.

Van de bekende Duitse kunstenaar Otmar Alt.

Hij heeft vele kleurige werken zowel in het platte vak ( schilderijen en posters) maar ook 3 dimensionaal.

De set verkeerd in g...

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
Schilderij63
fat-lava-vase-scheurich-529-18-w-germany-miden-20ste-eeuw-1960s-1970-keramik-p
Glas / Keramiek

FAT LAVA Vase Scheurich 529-18 W Germany Miden 20ste eeuw  1960s 1970  Keramik Pottery H: 18.5 cm

Huidig bod
€ 8,00
Eindtijd
Geplaatst door
fremiet
Aantal biedingen
4
twee-studio-gres-aardewerken-vazen
Glas / Keramiek

Twee studio gres aardewerken vazen voorzien van bronsgroen en antraciet glazuur. Zeer zware kwaliteit, handgedraaid beide vazen zijn in prima onbeschadigde vrijwel ongebruikte conditie. Aan de onderzijde voorzien van een ingedrukt blndmerkt; "Gres, fait main" en "Redu". Verder ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
otto-keramiek-vierkante-studio-keramische-vaas
Glas / Keramiek

Otto Keramik - Vierkante Studio keramische vaas

Mooie grijs en roze glazuur met craquele scheuren. Van Duitse hand. In onbeschadigde conditie. Gemerkt met een sticker.

Afmetingen; 17 cm hoog en 9,7 x 10 cm groot

€ 12,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
soholm-vintage-deens-keramiek-vaasje
Design

Soholm - Vintage Deens keramiek vaasje. In prima onbeschadigde conditie, niet gemerkt (waarschijnlijk gemerkt geweest met een papieren label) wel voorzien van een ingedrukt modelnummer 1073.

Afmetingen; 12 cm hoog en 12 cm in diameter

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
geel-blauw-studio-glazen-vaas
Glas / Keramiek

Geel blauw studio glazen vaas in discusvorm handgeblazen en voorzien van blauwe en gele glaspoeders. In prima conditie. Niet gemerkt of gesigneerd.

Afmetingen; 21 cm hoog en 22 cm in diameter

€ 24,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
grote-cobalt-blauwe-murano-glazen-amfoor-vaas-met-metalen-beslag
Glas / Keramiek

Prachtige cobalt blauwe Murano glazen amfoor vaas in pompoenvorm met metalen beslag. In prima onbeschadigde conditie, geen aanslag of vuil. Niet gemerkt.

Afmetingen; 20 cm hoog en 21 cm in diameter

€ 37,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
tamara-aladdin-voor-rihiimaki-groene-en-amber-vaas
Glas / Keramiek

Tamara Aladdin voor Rihiimaki - Groene en Amber vaas

De amber vaas heeft wat vuil aan de binnenzijde en chipje op de bovenrand. De groene vaas heeft aan de binnenzijde een aantal krasjes. De amber vaas is gemerkt met een sticker en voorzien van een etsmerk op de bodem en modelnummer, de ...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
woerro
glazen-onderzetters-elvis-herman-brood
Glas / Keramiek

Vier mooie gave glazen onderzetters 'Elvis' van Herman Brood, afmetingen 10 x 10 cm

In nieuwstaat!

€ 29,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
corneille-horloge-oiseaux
Design

Kunststof horloge, wijzerplaat met ontwerp van Corneille, uitgave 1993,gesigneerd

In uitmuntende conditie!

€ 29,00
Eindtijd
Geplaatst door
mplein
willem-noyons-kunstwerk-met-servetringen-waxinelicht-houders-umc
Design

Servetringen van roestvrij staal en hout,
Ontwerper: de Utrechtse glas-kunstenaar Willem Noyons
Gelegenheid: kerstcadeau Algemeen Ziekenhuis Utrecht (nu UMC)
Jaar:1994.
Conditie: mooie staat
Aantal: 2 paar

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
ditmar-urbach-tsjechoslowakije-schenkkan-met-bijzonder-kleurrijk-decor
Glas / Keramiek

Veelkleurige kan-vaas
Land: Czechoslovakia
Merk: Ditmar Urbach
Hoog: 16.5 cm

Jaar: midden 1900
Conditie: de kan is gaaf op een bijgewerkt plekje aan de schenktuit na en een klein randje aan de onderzijde.

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Goedgevonden
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
6