Jan Schaeffer - Terras in Middelburg
Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Leuke litho van een aapje. Hoogstwaarschijnlijk gemaakt in Artis. Deze betreffende voorstelling had ik nog niet eerder gezien. Achter een passe-partout geplakt en de litho heeft een schoonmaakbeurtje nodig. Beeldmaat 11,5 cm x 23 cm.
Starttijd | 21-10-2016 om 15:23 |
Eindtijd | 26-10-2016 om 21:23 |