Type | Tekening / Aquarel |
De tekenaar en emailleur Herman Prins maakte tal van pentekeningen die hij soms inkleurde. Sommige van deze pentekeningen waren voorstudies van een emaille. Dat is niet bekend van deze mannenfiguur en gezien het formaat 64 x 47 cm ook niet erg waarschijnlijk.|
Het is wel heel karakteristiek voor de eigen stijl die Herman Prins in de loop van zijn leven ontwikkelde. Ingelijst.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kamerik, Nederland |
Starttijd | 17-3-2018 om 15:40 |
Eindtijd | 22-3-2018 om 15:40 |
Objectlocatie | Kamerik, Nederland |