Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
REGINA SILVEIRA (1939 Brasil).
Dit werk getuigt van haar fascinatie voor wat schaduw, belichting en perspectief met voorwerpen kunnen doen door het oog van de kijker.
Vooral bij haar grote werken in musea wordt een werkelijkheid gecreëerd die er niet is. (Zie foto’s)
Titel: Armarinhos III.
Materiaal: Lithografie op mooi papier.
Afmetingen: 55 x 75 cm.
Oplage: 75 + 10 HC. Dit is nummer HC 1/10.
Signatuur: Handgesigneerd met potlood.
Jaar: 2002.
Conditie: In uitstekende staat.
Oorspronkelijke galerieprijs: 1.200 - 1.400 US Dollar.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL). Naar België € 20,-
Starttijd | 22-7-2017 om 10:28 |
Eindtijd | 4-8-2017 om 21:28 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |