Schilderijen Items aflopend
theo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthe
theo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthetheo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthetheo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthetheo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthetheo-groeneveld-1897-1969-olieverf-dorp-aan-de-ourthe
Theo Groeneveld (1897-1969): Olieverf, Dorp aan de Ourthe
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Heemstede Nederland
25 verkochte items

Omschrijving
Theo Groeneveld 1897 - 1969

Gesigneerd: Th. Groeneveld

Titel: Dorp aan de Ourthe

Jaar: 1947

Techniek: Olieverf op doek

Op de achterzijde van dit werk staat nog een schilderij van Theo Groeneveld (zie laatste foto).

Afmetingen:

doek: 60 x 70 cm

lijst: 74,5 x 84 cm

Het schilderij is in uitstekende staat.

De lijst heeft gebruikssporen.

Ophalen of verzenden

Ophalen heeft vanwege de grootte en kwetsbaarheid de voorkeur.

Afgelopen
€ 215,00

Starttijd
06-08-17 23:00
Eindtijd
20-08-17 23:00
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heemstede

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket boven de 10 Kg of groter dan 100 x 50cm: 17,50 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.