Tekeningen / Aquarel Items aflopend
adriaan-c-terhell-onder-pseudo-c-de-zeeuw-aquarel-de-domtoren-te-utrecht
adriaan-c-terhell-onder-pseudo-c-de-zeeuw-aquarel-de-domtoren-te-utrechtadriaan-c-terhell-onder-pseudo-c-de-zeeuw-aquarel-de-domtoren-te-utrecht
Adriaan C. Terhell (onder pseudo C. de Zeeuw): Aquarel, De Domtoren te Utrecht
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Heemstede Nederland
25 verkochte items

Omschrijving
Adriaan Terhell 1863 - 1949

Een prachtig werk van Adrianus Terhell.

Gesigneerd: C. de Zeeuw

Titel: De Domtoren te Utrecht

Techniek: Aquarel

Ingelijst met passe-partout achter glas.

Afmetingen:

74,5 x 52 cm (lijst)

55 x 35,5 cm (aquarel)

C. de Zeeuw is het pseudoniem van A.C.W. Terhell. Hij is vooral bekend door zijn aquarellen (meest landschappen, strand- en zeegezichten en enkele stadsgezichten). Terhell gaf les aan V. Leonhardt-Wirix.

Hij signeerde ook als Charles Petit, Jean le Blanc, J. Brants en Cornelis de Zeeuw - Staat vermeld in de Pieter Scheen.

Het geheel is in zeer goede staat.

Ophalen of verzenden

Afgelopen
€ 125,00

Starttijd
08-09-17 18:00
Eindtijd
22-09-17 18:00
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heemstede

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.