Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Een prachtig werk van Adrianus Terhell.
Gesigneerd: C. de Zeeuw
Titel: De Domtoren te Utrecht
Techniek: Aquarel
Ingelijst met passe-partout achter glas.
Afmetingen:
74,5 x 52 cm (lijst)
55 x 35,5 cm (aquarel)
C. de Zeeuw is het pseudoniem van A.C.W. Terhell. Hij is vooral bekend door zijn aquarellen (meest landschappen, strand- en zeegezichten en enkele stadsgezichten). Terhell gaf les aan V. Leonhardt-Wirix.
Hij signeerde ook als Charles Petit, Jean le Blanc, J. Brants en Cornelis de Zeeuw - Staat vermeld in de Pieter Scheen.
Het geheel is in zeer goede staat.
Ophalen of verzenden
Starttijd | 8-9-2017 om 18:00 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 18:00 |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |