Antoine Mortier - Petit Métaphore
Maureen Bachaus - 1177 (gemonteerd op hout)
Type | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Fabriek: Scheurich - West Germany
Model: 517-30
Kleur: oranje / bruin / gebroken wit
Hoogte: 30 cm
Diameter: 12 cm
Gemerkt: op bodem W-Germany / 517-30
Conditie: in uitstekende conditie, geen beschadigingen / voorzien van originele sticker
Zie foto's.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemskerk, Nederland |
Objectlocatie | Heemskerk, Nederland |
Starttijd | 11-11-2017 om 17:09 |
Eindtijd | 25-11-2017 om 17:09 |