Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
JEAN LUC LECOINDRE.
Titel: Portail.
Afmetingen blad: 43 x 60 cm.
Afmetingen beeld: 35 x 50 cm.
Materiaal: Kleurenlithografie op Büttenpapier.
Signatuur: r. o. Handgesigneerd.
Oplagenummer: 30/175 (in Romeinse cijfers)
Jaar: 2016.
Ingelijst: nee.
Conditie: In nieuwstaat.
Verzending: Door Post.nl met Track and Trace € 12,50. Binnen Nederland. Naar België € 20. Het wordt in een stevige koker verzonden.
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 22-7-2017 om 12:33 |
Eindtijd | 4-8-2017 om 20:33 |