Martien de Kler - zonder titel
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
WOLFGANG HUTTER (1928)
Een prachtig mooie Giclée van een van zijn fabelachtige en fantasievolle werken.
Uitgevoerd in een warme en intense kleurenschakering die voor zijn droomwereld zo typerend is.
Titel: Die Geliebte des Drachen und der kahle Kopf mit den Kugeln.
Techniek: Wondermooie Giclée op handgeschept katoenpapier.
Afmetingen beeld: 43 cm. bij 55 cm.
Afmetingen blad: 50 cm. bij 61 cm.
Signatuur: r.o. Handgesigneerd in potlood.
Oplage: 50 en enkele E.A. Dit is een E.A. (Epreuve d' Artiste)
Jaar: 2014.
Verzendkosten: € 12,50 met Post.nl Track en Trace (binnen Nederland). Naar België: € 20,-
Wolfgang Hutter (geboren 13 december 1928, Wenen, Oostenrijk) is een schilder, tekenaar, graficus en decorontwerper. Hutter's beeldtaal wordt gekenmerkt door een kunstmatig paradijs van tuinen en fantastische sprookjesachtige taferelen.
De zoon van AP von Gütersloh , Hutter studeerde aan de Academie voor Schone Kunsten in Wenen onder leiding van professor Robin C. Andersen en dan onder zijn vader. Samen met Ernst Fuchs , Rudolf Hausner , Anton Lehmden en Arik Brauer , hij is een van de belangrijkste vertegenwoordigers en stichtende leden van deWeense School van het Fantastisch Realisme . Hutter werd bekroond met de UNESCO -prijs op de Biënnale van Venetië in 1954. In 1966 werd hij benoemd tot hoogleraar aan de Universiteit voor Toegepaste Kunst in Wenen .
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |
Starttijd | 5-8-2017 om 16:50 |
Eindtijd | 11-8-2017 om 20:50 |