Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bruno Bruni.
Bijzonder fraai werk van deze zeer bekende kunstenaar.
Titel: Solitudine.
Mareriaal: 8 kleurige lithografie op Arches-Bütten.
Druk: Matthieu in Dielsdorf. Bij Zürich.
Afmetingen blad en beeld: 42 x 30 cm.
Signatuur: r.o. handgesigneerd.
Oplage: 8685/10000.
Conditie: In uitstekende staat.
Verzending: Door Post.nl met Track en Trace € 12,50. Naar België € 20,-
Starttijd | 5-8-2017 om 16:46 |
Eindtijd | 11-8-2017 om 20:46 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |