Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
6 Limoges porseleinen borden, oplage 4000 exemplaren.
Afmetingen: doorsnee 22 cm.
Gesigneerd in de steen.
Conditie: nieuw in originele verpakking.
Alle borden individueel genummerd met hetzelfde nummer (serie), nummer kan afwijken van de foto.
Standaards zijn gebruikt voor het maken van de foto's worden niet meegeleverd.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 18-8-2017 om 21:04 |
Eindtijd | 22-8-2017 om 21:09 |