Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Bruno Bruni.
Prachtig!!
Ik heb zelden zo’n mooie druk in mijn handen gehad. Het werk van deze Italiaanse kunstenaar is subliem en werkelijk elk detail is tot op de honderdste m.m. in beeld gebracht.
Titel: Kameleon bij zonsondergang.
Materiaal: Originele pigmentdruk op zwaar handgemaakt katoenpapier.
Afmetingen blad: 60 x 48 cm.
Afmetingen beeld: 45 x 37,5 cm.
Signatuur: m.o. Handgesigneerd.
Jaar: 2017.
Conditie: In zeer goede staat.
Verzending: Aangetekend door Post.nl met Track en Trace € 12,50 (NL) Naar België: € 17,50.
Starttijd | 30-9-2017 om 8:48 |
Eindtijd | 6-10-2017 om 20:48 |
Objectlocatie | Voorschoten, Nederland |