Grafiek - handgesigneerd Items Nieuw binnen
rik-van-iersel-zeer-fraaie-litho-titel-figuur
Rik van Iersel Zeer fraaie Litho Titel Figuur
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Nederhorst den Berg Nederland
112 verkochte items

Omschrijving
Rik van Iersel 1961

Kunstenaar Rik van Iersel

Zeer fraaie Litho

Titel Figuur

Handgesigneerd

Genummerd

Afmeting 38x55cm

In zeer goede staat

Afgelopen
€ 45,00

Starttijd
17-07-17 18:07
Eindtijd
21-07-17 18:07
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 12,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.