Iedere maandag een Special
Dit item is niet beschikbaar
Wim Janssen - Sumo worstelaar
Sjoerd Bakker - Niet bekend
Anton Heyboer - Met zijn boot de Y.M.348 in de haven van Ymuiden.
Ennio Morlotti - Mooie gesigneerde litho - Kleine oplage III/XXV