Grafiek - handgesigneerd Items Nieuw binnen
emeke-buitelaar-lithografie-gesigneerd-1993-met-boodschap-gericht-aan
emeke-buitelaar-lithografie-gesigneerd-1993-met-boodschap-gericht-aanemeke-buitelaar-lithografie-gesigneerd-1993-met-boodschap-gericht-aanemeke-buitelaar-lithografie-gesigneerd-1993-met-boodschap-gericht-aan
Emeke Buitelaar - lithografie - gesigneerd - 1993 - met boodschap gericht aan ..
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Velserbroek
309 verkochte items

Omschrijving
Emeke Buitelaar 1958

Afmeting is 50 x 40. Nummer 7 vcan 150. Gesigneerd in de druk en met de hand. In groene map met gelijke opdruk als litho.

Wordt verzonden tussen platen.

Verkocht

Starttijd
10-10-17 23:01
Eindtijd
17-10-17 23:01
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 50,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.