Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Afmeting is 50 x 40. Nummer 7 vcan 150. Gesigneerd in de druk en met de hand. In groene map met gelijke opdruk als litho.
Wordt verzonden tussen platen.
Objectlocatie | Velserbroek, Nederland |
Starttijd | 10-10-2017 om 23:01 |
Eindtijd | 17-10-2017 om 23:01 |