Willem Weissenbruch - Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht - Verkocht

Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!

Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!Willem J. Weissenbruch (1864-1941) - olieverf op paneel - molengezicht kopen? Bied vanaf 1725!
  • Willem Weissenbruch (1864-1941)
Type kunstwerkSchilderij

Een werkelijk schitterend molengezicht van de kunstenaar Willem J. Weissenbruch (1864-1941). Zeer mooi gelijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 44,5 cm. x 41,5 cm. Paneelmaat: 29 cm. x 26 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk kan zo aan de wand! Het werk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk.

Info:

Den Haag 1864-1941 Bloemendaal (Aerdenhout) De kunstschilder Willem J. Weissenbruch werd geboren in 1864 te Den Haag.Willem Weissenbruch, zoon en leerling van de Haagse-Schoolschilder H.J. Weissenbruch, trad wat stijl en onderwerpkeuze betreft in de voetsporen van zijn vader. Hij schilderde landschappen met water en haven- en strandgezichten, waarvoor hij inspiratie opdeed in en rond Den Haag. Ook woonde hij geruime tijd in De Kaag, Noorden, Nieuwkoop en het Gooi. Verder vervolgde hij zijn leerschool aan de Academie te Den Haag o.l.v. Fridolin Becker.Het werk van W.J. Weissenbruch is herkenbaar aan de voor hem zo karakteristieke losse impressioniste stijl. Hij schilderde overwegend weidse landschappen, veelal met water. Verder maakte hij ook haven- en strandgezichten en enkele stillevens. W.J. Weissenbruch gaf o.a. les aan Jack Aue en K. Heeman. Diverse musea bezitten werk van deze kunstschilder in hun collecties. Info: Scheen, Benezit , rkd

ZZLS
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Tweede exloermond, Nederland

ObjectlocatieTweede Exloermond,  Nederland
Starttijd14-8-2017 om 20:42
Eindtijd22-8-2017 om 20:42