Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Een prachtige gouache van de kunstenaar Hendrik Johannes DUIVERMAN (1906-1973). Met mooie authentieke lijst. Gesigneerd links onder. Afmetingen met lijst: 48 cm. x 38 cm. Gouache: 39 cm. x 29 cm. Conditie: heel goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Afhalen is uiteraard ook mogelijk. Info: www.rkd.nl/duiverman.
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 23-7-2017 om 12:47 |
Eindtijd | 4-8-2017 om 12:47 |