John Hesselberth - Anatomie in een ruimte - Ets
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Jan Sirks. Geboren, Rotterdam 1885 - 1938 Zeist, Overleden. Afm totaal: 75 cm x 61 cm. Afm Ets: 57 cm x 44 cm. Dichte achterkant met ophangmogelijkheid en een zware houten lijst. Wordt zorvuldig ingepakt, i.v.m. glasplaat.
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 12-7-2017 om 8:54 |
Eindtijd | 22-7-2017 om 20:54 |