Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooi groot werk van Arty Grimm.
Gesigneerd: Arty
Titel: Autumn (uit de serie 4 seizoenen)
Techniek: zeefdruk
Jaar: 1988
Oplage: 44/50
Afmetingen:
49 x 69 cm (voorstelling)
66,5 x 85,5 cm (lijst)
De zeefdruk is met passe-partout ingelijst.
Geen glas.
De zeefdruk is in zeer goede staat.
klein kreukje in papier
Opahlen of verzenden
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 23-9-2017 om 22:32 |
Eindtijd | 7-10-2017 om 22:32 |