Ton Albers - Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd - Verkocht

Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!Ton Albers (1923) - aquarel - Bloemstilleven - gesigneerd  kopen? Bied vanaf 1!
  • Ton Albers (1923)
TypeTekening / Aquarel

Rood witte aquarel van Ton Albers. Een van de beste en bekendste Nederlandse aquarellisten, gesigneerd.
Ingelijst onder glas en een dik passe partout, in een zilverkleurige aluminium lijst. Lijst heeft kleine gebruikssporen.
Afbeelding is 55 bij 44 cm. Met lijst 74 bij 64 cm.

Antonius Wilhelmus (Ton) Albers is een bekend kunstenaar die werkte in Amsterdam, Duivendrecht en Ouder-Amstel. Over zijn werk verschenen verschillende publicaties en boeken. De aquarellen van Ton Albers bestaan uit verschillende thema's zoals figuurvoorstellingen, portretten, landschappen, bloemstillevens, stadsgezichten en ballettaferelen, gezien met de opvatting en geschilderd in de trant van een typisch Nederlands impressionisme.

Wordt verzonden tussen noppenfolie en houten platen.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Velserbroek, Nederland

ObjectlocatieVelserbroek,  Nederland
Starttijd6-1-2018 om 10:14
Eindtijd13-1-2018 om 10:14
Biedingen (9)