Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Mosa (Louis Regout) Maastricht Zwiebelmuster zeldzaam antiek Melkkann, in prima onbeschadigde conditie.
Het Zwiebelmuster decor werd door vele fabrieken in de productie genomen en Mosa begon daar in ca 1890 mee.
Omdat het decor een 'succesnummer' was, werd het lange tijd aangeboden tot ruim na 1900.
Afmetingen; 10,5 cm hoog en 9 cm in diameter
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 22-7-2017 om 16:46 |
Eindtijd | 29-7-2017 om 16:46 |