Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
Type kunstwerk | Varia |
Periode | 2000 t/m Heden |
Franstalige uitgave - Leonor Fini - Fruits de la passion - Editions des Maîtres du XXe Siècle Paris, 1980.
32 Litho's, niet los maken deel uit van het boek, in druk gesigneerd, gelimiteerde oplage van 4690, nummer kan afwijken van de foto.
Staat: Nieuw in originele verpakking.
Afmeting: hoogte 44 cm, breedte 37,5 cm.
Hardcover.
Objectlocatie | Nuenen, Nederland |
Starttijd | 12-8-2017 om 1:06 |
Eindtijd | 3-4-2018 om 8:36 |