Tekeningen / Aquarel Items aflopend
han-krug-landschap-beek-montferland-kleurtekening
han-krug-landschap-beek-montferland-kleurtekeninghan-krug-landschap-beek-montferland-kleurtekeninghan-krug-landschap-beek-montferland-kleurtekening
Han Krug, Landschap Beek - Montferland, Kleurtekening
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1853 verkochte items

Omschrijving
Han Krug 1890 - 1977

Kleurtekening door Han Krug

Voorstelling van het landschap rond Beek in Montferland

Losbladig onder passepartout, beeldmaat 14x17, p.p.maat 23x29

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Han Krug' en '11 juni 1975'

Getiteld l.o. 'Beek Montferland'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkocht

Starttijd
17-07-17 17:14
Eindtijd
27-07-17 20:14
Aantal biedingen
5

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Nederland: In envelop: 5,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro
Buiten EU: In envelop: 7,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.