Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Kleurtekening door Han Krug
Voorstelling van een strand- en duingezicht bij Voorne
Losbladig, beeldmaat 9x18
Gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd r.o. 'HK' 'Voorne' en '7 maart 1973'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 17-7-2017 om 17:20 |
Eindtijd | 28-7-2017 om 19:20 |