Tekeningen / Aquarel Items aflopend
han-krug-strandgezicht-voorne-kleurtekening
han-krug-strandgezicht-voorne-kleurtekeninghan-krug-strandgezicht-voorne-kleurtekeninghan-krug-strandgezicht-voorne-kleurtekening
Han Krug, Strandgezicht Voorne, Kleurtekening
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Oegstgeest
1993 verkochte items

Omschrijving
Han Krug 1890 - 1977

Kleurtekening door Han Krug

Voorstelling van een strand- en duingezicht bij Voorne

Losbladig, beeldmaat 9x18

Gemonogrammeerd, getiteld en gedateerd r.o. 'HK' 'Voorne' en '7 maart 1973'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Verkocht

Starttijd
17-07-17 17:20
Eindtijd
28-07-17 19:20
Aantal biedingen
8

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Oegstgeest

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Nederland: In envelop: 5,50 euro
Belgie/EU: In envelop: 7,50 euro
Buiten EU: In envelop: 7,50 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.