Tekeningen / Aquarel Items Nieuw binnen
hans-ebeling-koning-gouache-uitgeperste-citroenen
Hans Ebeling Koning, gouache, uitgeperste citroenen
Tekeningen / Aquarel
GEPLAATST DOOR
Amsterdam Nederland
9 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Hans Ebeling Koning 1931

Hans Ebeling Koning

titel: uitgeperste citroenen

techniek: gouache op papier

afmetingen: 52 x 60 cm.

gesigneerd: r.o. H.E.K. 89

alleen verzenden

€ 50,00

volgend minimum bod:
€50

Starttijd
17-07-17 17:30
Eindtijd
24-07-17 17:30
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop wordt alleen verzonden. Afhalen is niet mogelijk.

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 15 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.