Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Hans Ebeling Koning
titel: uitgeperste citroenen
techniek: gouache op papier
afmetingen: 52 x 60 cm.
gesigneerd: r.o. H.E.K. 89
alleen verzenden
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 17-7-2017 om 17:30 |
Eindtijd | 24-7-2017 om 17:35 |