Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Schilderij |
Een prachtig en groot (heide-) landschapsschilderij van de kunstenaar Hendrik Weegewijs (1875-1964). Met lijst. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen met lijst: 108 cm. x 69 cm. Doekmaat: 95 cm. x 56 cm. Conditie doek: redelijk tot goed. Het doek heeft 1 restauratie ondergaan (zie foto's). De lijst heeft enkele gebruikssporen. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen heeft de voorkeur, gezien de grootte en zwaarte van het kunstwerk.
Info:
Hendrik Weegewijs werd in 1875 in Nieuwer-Amstel (nu Amstelveen) geboren. Leerling van de Tekenschool voor Kunstambachten en de Rijkskunstnijverheidsschool. Tussen 1896 en 1898 volgde hij lessen aan de Rijksakademie onder leiding van Allebe, Dake en van der Waay. Hij schilderde, tekende en etste landschappen en stillevens.Hij heeft vooral in laren en Blaricum gewoond en gewerkt en stierf in Soest in 1964.
Taxatiewaarde: 250,- / 400,- euro.
De authenticiteit wordt 100% door verkoper gegarandeerd.
ZZLSTransport | |
Objectlocatie | Tweede Exloermond, Nederland |
Starttijd | 5-10-2017 om 22:02 |
Eindtijd | 20-10-2017 om 10:53 |