Schilderijen Items Nieuw binnen
geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017
geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017geo-or-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017
"Geo Or......" John Foppen - Olieverf op 3D Canvas - Gesign. - Unica- 2017.
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Lanaken België
54 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
John Foppen XXe eeuw

Afm.  Doekmaat: 100 X 70 X 4 cm - Titel: " Geo Or........ "

Techniek: Olieverf op canvas.

In dit werk heeft de kunstenaar,  een perfect harmonisch geheel gemaakt dat de aandacht  trekt en dit op een manier die niet stoort.

Stroming: Expressief - Abstract

Zijkanten 4cm dik, zijn in schilderij mee ingebracht.

R.o Monogram + Verso gesineerd.

Conditie en authenticiteit gegarandeerd.

Wanneer U in de optie " Zoeken " rechts boven in deze pagina, de letters - fopp  - intikt, krijgt U alle werken
van John Foppen, in deze veiling te zien.

Verzending: binnen 3 werkdagen na betaling - professioneel ingepakt- aangetekend- verzekerd-track/trace. Zelf afhalen, na afspraak, is gratis.

Verzendkosten: Nederland 20,- / België 20,- euro - alle andere landen in overleg.

€ 159,00

volgend minimum bod:
€159

Starttijd
20-09-17 19:33
Eindtijd
27-09-17 19:33
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Lanaken

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Belgie: Pakket 10Kg - 30Kg: 12,00 euro
Nederland/EU: Pakket 1 Kg - 10 Kg: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 5Kg - 10 Kg: 65,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.