Schilderijen Items Nieuw binnen
xandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogel
xandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogel
Xandra Donders - acrylverf - Giraffe, springbok en vogel
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Haarlem
1056 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Xandra Donders 1962

Acrylverf op papier. Gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 70 x 100 cm.

Ingelijst in een kostbare lijst van De Roo & Saint Hill lijstenmakers te Haarlem.

€ 295,00

volgend minimum bod:
€295

Starttijd
13-09-17 20:02
Eindtijd
27-09-17 19:02
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Bezorgen met een koerier voor € 40,00

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.