Schilderijen Items Nieuw binnen
xandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogel
xandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogelxandra-donders-acrylverf-giraffe-springbok-en-vogel
Xandra Donders - acrylverf - Giraffe, springbok en vogel
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Haarlem
1126 verkochte items

Omschrijving
Xandra Donders 1962

Acrylverf op papier. Gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 70 x 100 cm.

Ingelijst in een kostbare lijst van De Roo & Saint Hill lijstenmakers te Haarlem.

Afgelopen
€ 295,00

Starttijd
25-10-17 20:34
Eindtijd
08-11-17 18:34
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Haarlem

Bezorgen met een koerier voor € 40,00

Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.