Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
hans-wap
hans-waphans-wap
Hans Wap
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Arnhem Nederland
35 verkochte items

Omschrijving
Hans Wap 1943

Zeefdruk potlood genummerd en gesigneerd door Hans wap, de zeefdruk zit nog in originele kartonnen verpakking en is er nog niet uitgeweest.

De zeefdruk is uit een oplage van 200. Dit is nummer 143 van 200. De zeefdruk is uit 2003. de nummering op de zeefdruk is anders dan op de foto.

Verkocht

Starttijd
13-09-17 19:35
Eindtijd
20-09-17 19:35
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Arnhem

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.