Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
EUGÈNE BRANDS (1913-2002)
Titel: Aan Eugenie
Jaartal: uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1995
Afmeting papier: 46 x 50 cm.
Oplage: 34/50 HC
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op geschept papier
Ingelijst: Nee
Conditie: In zeer goede conditie.
Starttijd | 2-10-2017 om 21:25 |
Eindtijd | 16-10-2017 om 21:25 |
Objectlocatie | Arkel, Nederland |