Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Beeld / Object |
Prachtige aanvallende stier vervaardigd in volledig massief brons door de bekende Franse beeldende kunstenaar Pierre Chenet. Zeer gedetailleerd. Tevens gesigneerd door de kunstenaar. Het beeld is gemaakt in de 20e eeuw. Lengte 38 cm, hoogte 28 cm, gewicht 5,5 kg.
Dit kavel kan worden opgehaald in Utrecht (voorkeur) of verzonden met PostNL.
In the tradition of the french bulls of fight, the technique of PIERRE CHENET highlights all the power and strength through this magnificent sculpture. Very nice patina with shades and effects.
Pierre Chenet is an artist from the north of France. He uses the technique of investment casting (moulage à la cire perdue).
Dimensions: 38 x 28 cm, Weight 5,5kg. Signed with the specific crown.
ZZBEETransport | |
Objectlocatie | Utrecht, Nederland |
Starttijd | 5-2-2018 om 11:20 |
Eindtijd | 19-2-2018 om 19:20 |