Schilderijen Items aflopend
de-ijssel-bij-zwolle-olieverf-op-doek
de-ijssel-bij-zwolle-olieverf-op-doekde-ijssel-bij-zwolle-olieverf-op-doekde-ijssel-bij-zwolle-olieverf-op-doekde-ijssel-bij-zwolle-olieverf-op-doek
De IJssel bij Zwolle === olieverf op doek
Schilderijen
GEPLAATST DOOR
Amsterdam Nederland
452 verkochte items

Inloggen of Lid worden om de verkoper een vraag te stellen

Omschrijving
Evert Bomhof 1886 - 1949

Formaat 36x53 cm, in goede staat.

In een fraaie houten lijst, 44x61 cm.

Waarschijnlijk de IJssel bij Zwolle.

€ 150,00

volgend minimum bod:
€150

Starttijd
13-09-17 21:30
Eindtijd
27-09-17 21:30
Aantal biedingen
0

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Amsterdam

Dit werk kan bezorgd worden via Swift Koeriers binnen Nederland en België: Bekijk hier de tarieven

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 8,95 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.