Lawrence Weiner - Servies Ab ovo usque ad mala
Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk in papierformaat 60x80 cm, verkeert in goede staat en is nooit ingelijst geweest. Wordt aangetekend verzonden en geleverd met certificaat van echtheid
De kleuren van dit kunstwerk zijn in werkelijkheid iets minder fel.
Objectlocatie | Eindhoven, Nederland |
Starttijd | 23-10-2017 om 16:41 |
Eindtijd | 2-11-2017 om 15:41 |