Marlene Dumas - The Image as Burden-cat.1978- artikel 1995- kalender 2014
Corneille - Vrouw en vogel: dansend in de zon, 1986
Tauno Wirkkala - Revontulet schaal
Schilder : onbekend
Titel/Voorstelling: " Amsterdam Munttoren en Singel bij avond"
Datering: ca. 1920
Medium /Techniek : olieverf op paneel
Maten : 30 x 24 cm (paneel) en 34 x 28 cm ( in lijst)
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : redelijk goed / barstjes in paneel zichtbaar en wat vuil
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 8-9-2017 om 15:46 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 22:46 |