Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
fred-bervoets-kleurenlitho-zelfportret-met-pijp
fred-bervoets-kleurenlitho-zelfportret-met-pijpfred-bervoets-kleurenlitho-zelfportret-met-pijpfred-bervoets-kleurenlitho-zelfportret-met-pijp
Fred Bervoets - - Kleurenlitho - Zelfportret met pijp
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Nuenen Nederland
91 verkochte items

Omschrijving
Fred Bervoets 1942

Conditie: zeer goed.

Papiersoort: Arches.

Afmetingen:
Vel: 56 x 76 cm.
Afbeelding: 49 x 70 cm.

Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Verkocht

Starttijd
17-09-17 23:04
Eindtijd
21-09-17 23:04
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Nuenen

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket: 20,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg: 30,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.