Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 2000 t/m Heden |
Hofra - vier stuks oranje aardewerk ontwerp Hans Wagner. Het betreft een kandelaar en drie bekers. Alleen de kandelaar is gemerkt en gesigneerd HW voor Hans Wagner. Drie van de vier stukken zijn onbeschadigd, een stukje heeft een fleebite.
Objectlocatie | Gouda, Nederland |
Starttijd | 21-10-2017 om 10:22 |
Eindtijd | 2-11-2017 om 9:22 |