Constant - Kleurenets: Happening II - 1968
Jaap Hillenius - Gadegeslagen koppel - Ets
Herman Brood - ELVIS - gesigneerd en genummerd 16 / 150
Bouke Ylstra - Naakte vrouwen voor symbolieke zuilen - Ets
Type kunstwerk | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 2000 t/m Heden |
Sculptuur en sokkel zijn geheel verbronsd en de zon heeft een glanzende patine.
Gesigneerd: CAN - Corry Ammerlaan van Niekerk
Voorstelling: Op weg naar een zonnige toekomst.
Afmeting: Hoogte 21,5 cm
Ronde voet 4 cm
Sculptuur verkeert in uitstekende staat!
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Welsum (gem. olst), Nederland |
Objectlocatie | Welsum (gem. Olst), Nederland |
Starttijd | 12-9-2017 om 15:00 |
Eindtijd | 22-9-2017 om 15:00 |