Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Freek van den Berg - Zonder titel
B2742
Kunstenaar: Theo Swagemakers
Techniek: Marouffle
Voorstelling: Stilleven met 9 aardappels
Gesigneerd: ongesigneerd
Afmeting exclusief lijst (lxb): 20 x 20 CM
Inclusief lijst (zie afbeelding)
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 3-3-2018 om 14:19 |
Eindtijd | 17-3-2018 om 19:19 |