Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van Beurspoortje te Amsterdam.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood genummerd: 54/100
Rechtsonder in de ets : monogram en gedateerd.
Ets : 17,5 x 11,5 cm. Met passe-partout en originele eiken lijst : 37 x 29 cm.
Ets , passe-partout en lijst in goede staat.
=========================================
Hermanus Davinus (Herman) Heuff (Den Haag, 9 juli 1875 - Heemstede, 1 juli 1945)
is bekend geworden als kunstschilder (Haagse School). Vanaf 1907 maakte hij veelal etsen en tekeningen. Heuff volgde avondlessen aan de Haagsche Akademie, onder Floris Arntzenius. Hij schilderde stadsgezichten en oude plaatsen in Zeeland, Zuid-Hollanden Italië. Heuff had contact met Theo van Hoytema en Willem de Zwart.
Heuff overleed in 1945 in zijn woning genaamd de Dorstige Kuil te Heemstede. Hij schijnt een inspirator voor Anton Pieck te zijn geweest.
Schilderwerk van Heuff is te vinden in het Gemeentemuseum Den Haag.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland |
Objectlocatie | Roelofarendsveen, Nederland |
Starttijd | 8-11-2017 om 20:22 |
Eindtijd | 21-11-2017 om 20:22 |