Grafiek Items aflopend
jan-sirks-ets-grote-kerk-rotterdam
jan-sirks-ets-grote-kerk-rotterdamjan-sirks-ets-grote-kerk-rotterdamjan-sirks-ets-grote-kerk-rotterdam
Jan Sirks: Ets, Grote kerk Rotterdam
Grafiek
GEPLAATST DOOR
Heeze
91 verkochte items

Omschrijving
Jan Sirks 1885 - 1938

Titel: Grote kerk Rotterdam

Gesigneerd: rechtsonder (door de tijd vervaagd)

Afmetingen werk: 46/30 cm

Afmetingen geheel: 70/50 cm

Ingelijst: ja met passe-partout

Materiaal: Ets

Conditie: Werk is in goede staat

Verkocht

Starttijd
13-09-17 19:40
Eindtijd
27-09-17 21:50
Aantal biedingen
12

Verzendopties :

Dit werk kan worden afgehaald zonder verdere kosten in Heeze

Dit werk kan verzonden worden. Bekijk hier de tarieven:

Nederland: Pakket: 10,00 euro
Belgie/EU: Pakket 5Kg - 10Kg: 25,00 euro
Buiten EU: Pakket tot 2Kg - 5Kg: 40,00 euro

Bij verzenden van ingelijste werken is glasbreuk altijd op eigen risico. Overige schade of verlies is voor risico van de verkoper.
Bekijk hier de overige items van deze aanbieder

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.